Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Adam Snopek | Od Bacha do AC/DC czyli o muzyce na wesoło (517487)

1 października @ 17:00

42.40PLN

W tekście znajdują się linki afiliacyjne. Jeżeli zdecydujesz się kliknąć w nie i dokonać zakupu - otrzymamy prowizję.

Adam Snopek | Od Bacha do AC/DC czyli o muzyce na wesoło (517487)

Brawurowa jazda przez wieki największych przebojów z aktywnym udziałem publiczności! Muzyczno-Kabaretowe Show w żywiołowym wykonaniu pianisty Adama Snopka, który udowadnia, że co trzeci utwór muzyki rozrywkowej zawiera w sobie fragment piosenki “Pieski Małe Dwa”! Muzyczne quizy, ciekawostki z życia największych artystów i niezliczona liczba zwrotów akcji – będziemy śpiewać, śmiać się, wzruszać i chwytać za głowę – jedno jest pewne nie przejdą Państwo obok tego wydarzenia obojętnie!

ADAM SNOPEK – absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Laureat I Nagrody na II Międzynarodowym Konkursie Improwizacji Jazzowej w Katowicach. Czynny muzyk sesyjny, z powodzeniem wchodzi na polską scenę kabaretową. Niezwykle charyzmatyczny, ekspresyjny, posiadający nieskończone pokłady energii pianista i showman. Autor i wykonawca programu “Od Bacha do AC/DC czyli o muzyce na wesoło” muzyczno-kabaretowego show z aktywnym udziałem publiczności, z którym koncertuje na największych scenach muzycznych i kabaretowych. Uczestnik największych festiwali kabaretowych, m.in. 24. Mazurskiej Nocy Kabaretowej, Mazurskiego Lata Kabaretowego MULATKA czy FERMENTÓW. Czynny muzyk sesyjny, koncertuje w Polsce i za granicami kraju.

Będzie się działo!

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.

Bilety można kupić tutaj.

Miasto: Ostrzeszów
Miejsce: Wieża ciśnień w Ostrzeszowie
Sikorskiego 23 63-500
Data: 2023-10-01 17:00:00

Podziel się: