Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Decathlon Cytadela by Night #38

8 października 2019 @ 19:45 - 22:00

56939 image 69870022 848110912312839 4975381942087188480 o - Decathlon Cytadela by Night #38

Bezpłatny 38. bieg z cyklu Cytadela by Night! Biegamy i maszerujemy na dystansie 5 km oraz 10 km.

Spotykamy się we wtorek 8 października 2019 r., start o godzinie 20.00. Miejsce zbiórki oraz trasy znajdują się na wydarzeniu – Cytadela!

Dziękujemy za wsparcie naszej imprezy dla biegaczy od naszych partnerów – Decathlon Franowo, Decathlon Poznań Komorniki, Decathlon Swadzim, Decathlon Winogrady!

Każda pomoc na wolontariacie zawsze nam się przyda! Nasze spotkania na CBN są zawsze i dla wszystkich całkowicie bezpłatne, nasze biegi organizują biegacze dla biegaczy. Jeśli masz ochotę, zawsze możesz nam pomóc w organizacji CBN, np. spisywać wyniki na mecie albo wydawać tokeny uczestnikom, albo np. przynieść coś słodkiego do jedzenia czy wodę do picia albo herbatę 😉

Proponujemy każdemu bieg lub marsz na dystansie do wyboru 5 km albo 10 km. Czekamy na każdego na mecie, nawet jeżeli pokonanie dystansu zajmuje Ci dużo czasu. Ostatni otrzymują najgłośniejsze oklaski!

Biegi są zawsze bezpłatne i z pomiarem czasu. Na mecie jak zwykle napoje oraz być może słodki poczęstunek.

Nie trzeba się nigdzie rejestrować! Nie trzeba przynosić ani pobierać żadnych numerów startowych! Zmierzymy Wam dokładny czas biegu każdej osoby. Na mecie otrzymacie “token” z oznaczeniem zajętego miejsca na 5 km albo 10 km. Token oddajecie wolontariuszowi za metą, który spisuje dokładnie Wasze imię i nazwisko. Token jest zwrotny. I to wszystko! Nazajutrz po biegu zostają opublikowane dokładne wyniki biegu.

Nie musisz za nic płacić, rejestrować się, pobierać numerów startowych. Wystarczy przyjść przed startem, żeby wziąć udział w naszym biegu. Zalecamy jednak zarezerwowanie 15 minut na przedbiegowe rozmowy z biegaczami i wspólną integrację 😉

Po biegu szczegółowe wyniki zostaną opracowane i opublikowane na naszym profilu. Wyniki znajdą się również w enduhub oraz lidze biegowej. Prosimy nie zgłaszać wyników do enduhub – zgłosimy je po poprawieniu ewentualnych literówek i błędów.

Nasze założenia:

– zawsze bezpłatnie, a więc za darmo i wyłącznie na zasadzie wolontariatu – biegacze dla biegaczy

– dokładnie i profesjonalnie zmierzymy Wam czas biegu

– biegamy wieczorami w tygodniu – już nie jesteś uzależniony/a tylko od weekendowych startów, nie tracisz całego dnia na wzięcie udziału w zawodach

– doskonała okazja na wieczorny trening albo fajną aktywność przed snem 😉

– okazja do pościgania się – oczywiście dla tych chętnych

– na mecie napoje oraz coś słodkiego w miarę możliwości 😉 trafia się ptasie mleczko, ciastka, placki od uczestników, czasem grill z kiełbaskami

– miła atmosfera zawsze gratis!

Przed biegiem zostanie przeprowadzona odprawa dla debiutantów, gdzie dokładnie wytłumaczymy zasady biegu, pomiaru czasu i odpowiemy na wszystkie pytania.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!!!

Szczegóły

Data:
8 października 2019
Czas:
19:45 - 22:00
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/751968228569991

Miejsce

Cytadela by Night
Za Cytadelą
Poznan, 61-608 PL
+ Google Map