Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

12. Winter Is My Love: Poznań, 25 października 2019, Rialto.

25 października 2019 @ 19:00 - 23:00

52750 image 70792906 2697678426931430 1089243529202368512 o - 12. Winter Is My Love: Poznań, 25 października 2019, Rialto.

Zapraszamy na 12. edycję festiwalu filmów snowboardowych Winter Is My Love: klimatyczny wieczór w kinie, podczas którego wyświetlimy najlepsze snowboardowe filmy nadchodzącego sezonu ♥️

? Bilety: w kasach kina Rialto lub online https://tiny.pl/tj2dl

? Repertuar / Plan wieczoru:
Zaczynamy o 19:00

⛩ BODE MERRILL – CONTRAST (2019, USA)
Bode Merrill to dziś jeden najpopularniejszych i najbardziej rozchwytywanych freestylowych snowboarderów na świecie, wypromowany globalnie dzięki wytwórni Absinthe Films. W filmie na który zapraszamy, snowboard przeplata się ze sztukami wizualnymi. To Fascynujący projekt, który zachwyci wszystkich wrażliwych na piękno i potrafiących je dostrzegać. Absolutną perełką są zdjęcia nocne, jakich do tej pory w snowboardzie nie było.
? Występują: Bode Merrill, Desiree Melancon, Erik Leon, Justin Keniston i inni.
? Zwiastun: https://tiny.pl/tpflr
Czas: 15 minut

⛩ PURE JAM – PURE JAM MOVIE (2019, Japonia)
100% Hokkaido! To oznacza: 100% wyjątkowego puchu, a niektórzy twierdzą, że najlepszego śniegu na świecie!
Pure Jam to projekt skupiający czołówkę japońskiej sceny snowboardowej. Świetna muzyka, piękne widoki, sam puch… mnóstwo puchu. Nie wyświetlaliśmy dotąd tak dobrego japońskiego filmu!
? Występują: Takaharu Nakai , Ruiki Masuda , Yoshinaru Uemura , Teppei Hirota , Hiroumi Fujimoto , Yuri Okubo , Shinya Nakagawa , Ryu Nonogaki , Masaharu Nakao , Toshiki Yamane , Kohei Kudo , Fumiyuki Murakami , Kazumasa Yamada , Motoki Takahashi, Haku Suzuki , Masaomi Harada , Yusuke Mino , Keisuke Yoshida
? Zwiastun: https://tiny.pl/tlrhj
Czas: 41 minut

? PRZERWA 15 min / KONKURSY / NAGRODY

⛩ NITRO – OFFLINE (2019 USA)
Nitro to dziś kultowa marka, obecna na snowboardowym rynku od 30 lat. Ich niesamowity team skupia topowych riderów z całego świata, a ich filmy to powiew wolności. Po sukcesie czterech poprzednich filmów (m.in.„Boom” i „Bad Seeds”) spodziewaj się czegoś jeszcze lepszego. Pewny kandydat do tytułu: najlepszy filmu tego sezonu! Premierę wspiera NITRO POLSKA.
? Występują: Eero Ettala, Sam Taxwood, Austin Smith, Bryan Fox, Sven Thorgren, Elias Elhardt, Benny Urban, Nils Arvidsson, Dominik Wagner, Griffin Siebert, Jared Elston, Zeb Powell, Zoi Synnott, Laurie Blouin, Marc Swoboda, Torgeir Bergrem, Ludvig Billtoft, Marcus Kleveland, Knut Eliassen, Dan Mace, Seth Hout.
? Zwiastun: https://tiny.pl/tpx54
Czas: 45 minut.

? PRZERWA 15 min / KONKURSY / NAGRODY

⛩ SNOWBOARDER – EVERYBODY, EVERYBODY (2019, USA)
Snowboader to najchętniej czytany magazyn snowboardowy na świecie Są obecni na rynku od 32 lat. W tym roku wypuszczają cztery filmy. Autorem „Everybody” jest Ted Borland z kultowej amerykańskiej ekipy Think Thank.
Ten film jest świetny!!! Wyróżnia się zdjęciami i pracą kamery, które są bardzo świadome i staranne. Wyróżnia się montażem, który sprawia, że wszystko płynie.
W „Everybody” spotykamy młodą ekipę utalentowanych, perspektywicznych riderów, którzy wykorzystują swój czas.
Ich motywację widać nie tylko w każdej minucie dziejącej się na ekranie, gdy w przedziwnych lokalizacjach wykonują piekielnie trudne tricki, ale i w napisach końcowych, gdzie w szczery sposób dziękują wszystkim, którzy dawali im wsparcie, umożliwiając dojście do momentu w jakim dziś się znajdują.
Za tym filmem lub, żeby powiedzieć dokładniej – za tą częścią snowboardu, stoi ogromna ekipa. Większa niż cała polska scena snowboardowa, ale przecież są w niej ludzie, którzy zaczynali jeździć i otwierali swoje firmy tuż po tym jak snowboard został wymyślony.
Zapraszamy na wspaniały streetowy film. Zrealizowany tak dobrze, że nawet jeśli nie do końca czujesz uliczne filmy, to oglądając go, miejskie otoczenie wyda ci się dla snowboardu tak samo naturalne jak białe, bezkresne górskie przestrzenie.
? Występują: Phil Hansen, Reid Smith, Gabe Ferguson, Jill Perkins, Benny Milam, Brandon Davis, Gab Jacques, Finn Westbury, JJ Westbury, Rene Rinnekangas, Gus Warbington, Cooper Whittier i inni.
? Zwiastun: https://tiny.pl/tpcn6
Czas: 45 minut.

? PRZERWA 15 min / KONKURSY / NAGRODY

⛩ ABSINTHE FILMS – ISLE OF SNOW (2019, Szwajcaria)
Dwudziesty film w dorobku słynnej szwajcarskiej ekipy Absinthe Films i naszym zdaniem najlepszy w całej ich historii.
Pełny przekrój topowego snowboardu w wykonaniu czołowych riderów. Freeride, street, park. Ujęcia z helikopterów i dronów. Świetne kadry, montaż, muzyka. Absolutny top!
? Występują: Nicolas Müller, Wolle Nyvelt, Dylan Alito, Matt Wainhouse, Demetri Bales, Aspen Weaver, Hans Mindnich, Blair Habenicht, Judd Henkes, Brandon Cocard, David Carrier-Porcheron „DCP“, Frank Bourgeois, Chris Rasman, Mark Tremblay, Severin Van der Meer, Leo Eigensatz, Carlos Gerber.
? Zwiastun: https://tiny.pl/tpx1x
Czas: 60 minut

Do zobaczenia. Zabierzcie znajomych. Będzie super! ♥️

Oraganizatorzy:
INARI SNOWBOARDS – Inari Snowboards
DASEIN MEDIA – Dasein Media

♥️ Zapraszamy na wyjazdy snowboardowe “True Snowboard Camp”, na których uczymy podstaw freestyle:
https://www.facebook.com/events/2381253458657887/

Sponsorzy/ Partnerzy/ Nagrody:
LET’S BOARD – Let’s Board
NITRO – Nitro Polska
DECHA –
BANGER PARK – BangerPark
RIDE – RIDE SNOWBOARDS PL
BATALEON – Bataleon Snowboards Polska
FOREST FORM – Forest Form
SZOK – szok
GONGA – GONGA RUGBY
SUPERSKLEP – SUPERSKLEP X Thirtytwo Jibb Jam 2020
BLUE TOMATO
i inni

? Nasz instagram:
http://www.instagram.com/winterismylove/

? Nasze tegoroczne przystanki:
Warszawa 4/5 października, Kinoteka: https://tiny.pl/tj7kr
Katowice 19 października, Helios: https://tiny.pl/tj7k9
Poznań 25 października, Rialto: https://tiny.pl/tj7k1
Lublin 26 października, Bajka: https://tiny.pl/tj7k8
Wrocław – 16 listopada, DCF: https://tiny.pl/tj1bh
Kraków – listopad, czekamy na potwierdzenie

Szczegóły

Data:
25 października 2019
Czas:
19:00 - 23:00
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-12-winter-is-my-love-54069?id=266226&fbclid=IwAR317mD5YOg-1guLaR4WRjPOLLU_cRv_8148pr_thvyqPufHqAXqjFezYyM

Miejsce

Kino Rialto
ulica Jana Henryka Dąbrowskiego 38
Poznan, 60-842 PL
+ Google Map