Współpraca

Od dziecka czujesz, że pisanie jest tym do czego zostałeś stworzony? Chcesz mieć realny wpływ na to jak wygląda Poznań? A może zwyczajnie masz pasję, którą chcesz się ze wszystkimi podzielić? Jeżeli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś sobie w głowie twierdząco to oznacza, że nasza oferta może być skierowana właśnie do Ciebie!

TenPoznan dynamicznie się rozwija, a co za tym idzie potrzebuje większej ilości ludzi do współpracy. 

Jak to wygląda? Od naszych współpracowników oczekujemy kreatywności w wymyślaniu tematów. Zwyczajnie jeśli wpadnie Ci do głowy pomysł, który może porwać tłumy poznaniaków daj nam znać! Jeśli porwie i nas będziesz mógł zacząć pisanie!

Plusy współpracy z nami: 

  • elastyczny grafik pracy, czyli to co w pracy dziennikarza najlepsze – sam decydujesz kiedy masz czas na pisanie
  • możliwość dotarcia ze swoim punktem widzenia do szerszego grona odbiorców – bo w końcu fajnie jak ktoś czyta nasze przemyślenia (naprawdę!)
  • oczywiście za swoją pracę dostaniesz odpowiednią ilość pieniędzy – ich ilość zależy od tematu, długości artykułu itp. Ale gramy fair! Pełną wycenę tematu który nam przyniesiesz dostaniesz zanim zaczniesz pisać. Decyzja co dalej zrobić będzie należała tylko do ciebie!

Jeśli jesteś przekonany lub potrzebujesz więcej informacji skontaktuj się z nami za pomocą emaila: redakcja@tenpoznan.pl.