Wielkopolska: Punkty szczepień w Dolsku i Chrzypsku Wielkim

szczepienie nad Maltą fot. WUW
We wtorek, 10 sierpnia w Dolsku i w piątek, 13 sierpnia, w Chrzypsku Wielkim. W tych dwóch miejscowościach staną mobilne punkty szczepień przeciwko koronawirusowi zorganizowane przez wojewodę wielkopolskiego.

W Dolsku punkt stanie 10 sierpnia na terenie parafii pw. św. Michała Archanioła przy ul. Kościelnej 1. Będzie się można w nim zaszczepić jednodawkowym preparatem Johnson&Johnson oraz pierwszą lub drugą dawką szczepionki Pfizer w godzinach od 8.30 do 15.00. Będzie to można zrobić bez zbędnych formalności, wcześniejszych zapisów i rejestracji – wystarczy tylko przyjść i mieć ze sobą dowód osobisty.

– Wspólnie zadbajmy o zdrowie własne i naszych najbliższych – apeluje wojewoda wielkopolski Michał Zieliński.

Natomiast 13 sierpnia będzie można się zaszczepić w Chrzypsku Wielkim, na plaży nad jeziorem, przy ulicy Jeziornej. Punkt będzie działał od godziny 10.00 do 18.00.

Szczepionkę Johnson&Johnson mogą przyjąć osoby w wieku od 18. do 80. roku życia, natomiast szczepionkę Pfizer mogą przyjąć osoby od 12 lat bez ograniczeń. Po otrzymaniu szczepionki Johnson&Johnson oraz po drugiej dawce szczepionki Pfizer każdy zaszczepiony otrzyma Unijny Certyfikat COVID.

WUW

Podziel się:

Ostatnio dodane: