Sprawdzanie zgód TCF
niedziela, 6 lipca, 2025

Trzcianka: Pijany pracownik zranił pracodawcę nożem

57-letni obywatel Ukrainy zranił nożem w brzuch swojego 72-letniego pracodawcę. Ranny walczy o życie w szpitalu, a napastnik został zatrzymany przez policję. Był kompletnie pijany.

Do tragedii doszło 15 grudnia rano w hotelu pracowniczym przy Dąbrowskiego w Trzciance. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia i nie podają szczegółów sprawy ze względu na dobro śledztwa. Wiadomo jedynie, że po krótkiej rozmowie pracownik z Ukrainy dźgnął swojego szefa w brzuch, zostawił nóż i uciekł.

Rannego 72-latka zabrało pogotowie do szpitala – jego stan jest bardzo poważny. Policja natomiast zajęła się poszukiwaniami sprawcy czynu – i nie miała problemu z jego znalezieniem i zatrzymaniem. Po zatrzymaniu zbadano go alkomatem – okazało się, że miał we krwi 2,7 promila alkoholu. Mężczyzna usłyszy prawdopodobnie zarzut usiłowania zabójstwa, jednak stanie się to dopiero wtedy, gdy wytrzeźwieje. Grozi mu kara od 8 lat do dożywocia.

Źródło: pila.naszemiasto.pl

Obserwuj nas w Google News!

Nie przegap najnowszych artykułów i wiadomości. Dołącz do naszych czytelników w Google News.

Obserwuj nas w Google News

Masz dla nas ważną informację?

Zauważyłeś problem w mieście? Masz ciekawe zdjęcie, historię lub chcesz zgłosić sprawę wymagającą uwagi? Napisz do naszej redakcji i pomóż nam informować lokalną społeczność!

Skontaktuj się z nami
Strona głównaWielkopolskaTrzcianka: Pijany pracownik zranił pracodawcę nożem