Sprawdzanie zgód TCF
sobota, 21 czerwca, 2025

Tragiczny pożar w gospodarstwie. Padło 20 krów!

Gnieźnieńscy strażacy zostali wezwani przed południem do pożaru gospodarstwa hodowlanego w miejscowości Dalki. Zapalił się budynek gospodarczy, w którym przebywało 20 krów. Niestety, nie udało się ich uratować.

Pożar zauważono przez godziną 11.00, jak informuje portal „Gniezno24”. Właściciele gospodarstwa wezwali straż pożarną i sami ruszyli do gaszenia ognia. Jednak pożar ogarniał kolejne partie budynku i nie tylko nie można go było opanować, ale nawet wyprowadzić krów z płonącego budynku. Gdy dotarli na miejsce strażacy z JRG Gniezno i OSP Mnichowo – ugasili ogień, ale krów już się nie udało uratować.

W wyniku pożar padło 20 krów. Strażacy i policja ustalają przyczyny zdarzenia, na miejscu pracuje także lekarz weterynarii.

Obserwuj nas w Google News!

Nie przegap najnowszych artykułów i wiadomości. Dołącz do naszych czytelników w Google News.

Obserwuj nas w Google News

Masz dla nas ważną informację?

Zauważyłeś problem w mieście? Masz ciekawe zdjęcie, historię lub chcesz zgłosić sprawę wymagającą uwagi? Napisz do naszej redakcji i pomóż nam informować lokalną społeczność!

Skontaktuj się z nami
Strona głównaWielkopolskaGnieznoTragiczny pożar w gospodarstwie. Padło 20 krów!
Oceń artykuł:
0 / 5