Reklama

Targi designu i rzemiosła

Designerskie meble, akcesoria wyposażenia wnętrz, oświetlenia, dekoracji czy ceramiki – to wszystko znajdziemy, podczas targów designu i rzemiosła Design & Craft Market w Starym Browarze. Zakupy będzie można zrobić 24-25 listopada.

Design & Craft Market to gratka dla miłośników pięknych, nietuzinkowych przedmiotów. Na targach gościć będą wystawcy reprezentujący to, co najciekawsze we współczesnym projektowaniu użytkowym. Zobaczymy tam marki z Polski i zagranicy – zarówno te uznane, jak i zupełnie nowe.

Design & Craft Market, który odbędzie się w ostatni weekend listopada, to okazja do zakupu oryginalnego, designerskiego prezentu gwiazdkowego. Na odwiedzających czeka też ogrom inspiracji, począwszy od wnętrzarskich pomysłów na urządzenie i wykończenie domu po warsztaty, prowadzone przez profesjonalistów pasjonujących się światem designu i rzemiosła.

W programie znalazły się np. warsztaty przedstawicieli poznańskiej Manufaktury Kury Domowej, produkującej niezwykłe przedmioty z kartonu, tektury oraz papieru ekologicznego. Nie zabraknie też zajęć dla dzieci. Warsztaty dla najmłodszych poprowadzi m.in. Justyna Zubrycka – producentka podbijających Europę designerskich lalek Vai Kai komunikujących się ze sobą za pomocą Blootooth’a. Będzie się można nauczyć się nowych technik tworzenia pięknych dekoracji świątecznych, renowacji unikatowych mebli, a nawet tkactwa.

Patronat Honorowy nad Design & Craft Market objął Jacek Jaśkowiak, Prezydenta Miasta Poznania.

Autor: UMP