Sprawdzanie zgód TCF
poniedziałek, 7 lipca, 2025

Śmierć kobiety w ciąży. Są wyniki sekcji zwłok

Wiadomo już, z jakiego powodu zmarła kobieta, która zasłabła na ulicy w Osieku nad Notecią. 21-latka była w 25. tygodniu ciąży, dziecka także nie udało się uratować. Prokuratura ma już wyniki sekcji zwłok kobiety.

Przypomnijmy, że do tragicznego zdarzenia doszło 2 lutego. 21-letnia mieszkanka Osieka będąca w 25. tygodniu ciąży zasłabła na ulicy. Mimo pomocy przechodniów i przeniesienia jej do pobliskiej przychodni ani kobiety, ani dziecka nie udało się uratować.

Jak informuje portal „asta24”, sekcja zwłok wykazała, że przyczyną śmierci kobiety był zator płucny. Tak poinformował prokurator Łukasz Wawrzyniak, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Poznaniu. Z informacji uzyskanych przez policję wynika też, że chorowała na serce.

Obserwuj nas w Google News!

Nie przegap najnowszych artykułów i wiadomości. Dołącz do naszych czytelników w Google News.

Obserwuj nas w Google News

Masz dla nas ważną informację?

Zauważyłeś problem w mieście? Masz ciekawe zdjęcie, historię lub chcesz zgłosić sprawę wymagającą uwagi? Napisz do naszej redakcji i pomóż nam informować lokalną społeczność!

Skontaktuj się z nami
Strona głównaWielkopolskaŚmierć kobiety w ciąży. Są wyniki sekcji zwłok