Robert Lewandowski złożył życzenia Lechowi Poznań. „Jest mi niezmiernie miło, że mogłem być częścią tej wielkiej historii”

Poznań Stadion Miejski fot. Sławek Wąchała

Słynny zawodnik nie będzie mógł przyjechać na obchody stulecia Lecha Poznań zaplanowane na 19 marca, bo tego dnia gra w meczu Bayernu z Unionem. Ale nagrał dla Lecha filmik z życzeniami. „Jest mi niezmiernie miło, że mogłem być częścią tej wielkiej historii” – powiedział.

19 marca to kulminacja setnych urodzin Lecha Poznań. Na mecz Lecha z Jagiellonią kibice szykowali się od dawna. Na trybunach zresztą zasiądą nie tylko oni: będą tam też trenerzy i działacze Kolejorza i oczywiście także byli zawodnicy.

Niestety, Robert Lewandowski, który grał w Lechu w latach 2008 – 2010 i zdobył z tą drużyną mistrzostwo Polski oraz tytuł króla strzelców sezonu 2009-2010, nie dotrze na uroczystości. Tego dnia gra w meczu Bayernu z Unionem. Ale były lechita nagrał życzenia dla klubu, w których zaapelował o wspieranie Lecha Poznań i trzymanie za niego kciuków.

Film udostępnił Lech Poznań na swoim profilu społecznościowym z podpisem „Lewy, dziękujemy za życzenia i do zobaczenia niedługo!”.

Podziel się: