tramwaj na Naramowice kolejne zmiany od 22 sierpnia fot. PIM

Poznań: Zmiany na trasie tramwaju na Naramowice

Ulewny deszcz dał się we znaki nie tylko kierowcom, ale i budującym tramwaj na Naramowice. Zmiany w organizacji ruchu, które miały wejść od 2 września, będą więc wyglądać inaczej z powodu deszczu.

Z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych zapowiadane w ubiegłym tygodniu prace na ul. Błażeja w ramach budowy trasy tramwajowej na Naramowice zostaną przesunięte na inny termin, a wraz z nimi konieczne zmiany organizacji ruchu.

Prace związane z przyłączeniem gazociągu miały rozpocząć się 2 września (środa) i potrwać 2-3 dni. Roboty będą wiązać się z koniecznością wyłączenia z ruchu fragmentu ul. Błażeja od strony ul. Naramowickiej. Termin ten jest jednak nieaktualny ze względu na obfite opady deszczu. Niekorzystne warunki atmosferyczne wpływają na bezpieczeństwo wykonywania prac przy wykopach oraz osób postronnych. Roboty te przesunięte zostaną na inny termin, o czym na bieżąco będą informować Poznańskie Inwestycje Miejskie.

Aktualne pozostają prace na ul. Włodarskiej od 1 września (wtorek). W rejonie skrzyżowania z ul. Naramowicką wystąpi zwężenie, przy czym nadal droga będzie przejezdna w obu kierunkach. Ruch pieszych i rowerzystów zostanie zachowany.

PIM, el

0 0 votes
Oceń artykuł

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze