Poznań: Sorry Boys nad jeziorem Strzeszyńskim (ZDJĘCIA)

Na Falach Sorry Boys fot. Sławek Wąchała

Warszawski zespół Sorry Boys i jego charyzmatyczna wokalistka Bela Komoszyńska wystąpili 2 lipca na kolejnym koncercie z cyklu #NaFalach. Na ten koncert poznaniacy czekali dwa lata!

Powodem była oczywiście pandemia – zespół miał wystąpić w cyklu #NaFalach w 2020 roku, jednak wówczas nie było to możliwe z powodu ograniczeń pandemicznych. Trzeba dodać, że ku wielkiemu żalowi Sorry Boys i ich fanów, a mają ich w Poznaniu wielu, co sobotni koncert udowodnił – przed sceną był solidny tłok.

Publiczność świetnie się bawiła, co było doskonale widać podczas koncertu, mimo że o muzyce Sorry Boys można powiedzieć wszystko, tylko nie to, że jest bezrefleksyjną rozrywką. Wielu znawców określa ich muzykę jako rock alternatywny, co jest dość bliskie prawdy, jednak nie uwzględnia ich oryginalnego, niepowtarzalnego kolorytu, który potrafią zachować także podczas koncertów na żywo, jak to właśnie udowodnili w Poznaniu.

Przypomnijmy, że zespół Sorry Boys jak dotąd wydał cztery albumy studyjne: „Hard Working Classes” (2010), „Vulcano” (2013), „Roma” (2016) i „Miłość” (2019). To płyta „Roma” zawiera jeden z najbardziej znanym utworów zespołu „Wracam”, dzięki niemu też Sorry Boys zostali nominowani do Fryderyka.

Podziel się: