UAM rektorat

Poznań: Rozpoczęła się Poznańska Akademia Liderów

Inicjatywa skierowana jest do studentów I roku Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Politechniki Poznańskiej, Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Akademii Wychowania Fizycznego oraz Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Zajęcia w Akademii potrwają tydzień.

Uczestnicy spotkali się w Dymaczewie, na terenie hotelu Szablewski. Zaplanowano tam dla nich szkolenia i warsztaty prowadzone przez doświadczonych trenerów i pracowników uczelni. Studenci dowiedzą się wszystkiego o swoim przyszłym życiu akademickim i studenckim – nie
tylko od swoich starszych kolegów z samorządów studenckich, ale również od swoich władz. Wczoraj uczestnikami Akademii były między innymi rektor UAM prof. Bogumiła Kaniewska oraz Jadwiga Emilewicz, wicepremier i minister rozwoju.

Projekt Poznańska Akademia Liderów skierowany jest do osób rozpoczynających studia, pochodzących z Wielkopolski. Realizowany jest w ramach programu 3 misja UAM, a organizowany przez Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i Fundację „Jeden Uniwersytet”.

UAM, el

0 0 votes
Oceń artykuł

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze