Poznań: Policja szuka klienta sklepu meblowego. Czy ktoś go rozpoznaje?

poszukiwany fot. policja Poznań

77 sztuk uszkodzonych mebli tapicerowanych i zniszczona jedna męska toaleta, a wszystko to w tym samym sklepie meblowym przy ulicy Serbskiej. Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Północ prowadzą postępowanie w tej sprawie.

Do zdarzeń doszło trzykrotnie na terenie sklepu przy ulicy Serbskiej w Poznaniu: 2 marca, 28 sierpnia oraz 1 grudnia 2021 r. Sprawca przemieszczał się po salonie i poprzez przecięcie niezidentyfikowanym ostrym narzędziem dokonał uszkodzeń mebli. Policjanci zabezpieczyli monitoring, który zarejestrował wizerunek mężczyzny.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny w wieku około 40 lat, średniej budowy ciała i noszącego okulary. Ma charakterystyczną łysinę czołową, a w dniu zdarzenia w okresie letnim ubrany był w szarą koszulkę z krótkim rękawem i krótkie spodnie. Twarz miał zasłoniętą maseczką.

Każdego, kto rozpoznaje osobę ze zdjęcia lub posiada istotne informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości – proszony jest o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę, tel. 47 77 146 39 lub dyżurnym jednostki pod numerem telefonu 47 77 146 11/12 lub 112.

Źródło: KMP Poznań

Podziel się: