pływalnia Atlantis, fot. Atlantis

Poznań: Pływalnia Atlantis znów otwarta

Basen na osiedlu Batorego był zamknięty przez prawie cztery miesiące z powodu pandemii – od dziś znów przyjmuje w swoje progi miłośników pływania.

„Przygotowaliśmy dla wszystkich miłośników naszej pływalni wiele ciekawych zajęć” – zapewniają pracownicy Atlantis – „zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dla dorosłych i seniorów”.

Na pływalnię można się wybrać od 7.00 do 22.00 w weekendy i od 6.00 do 22.30 w tygodniu. Działają już także sauny, solarium i siłownia, ale wszystko z pewnymi ograniczeniami ze względów bezpieczeństwa: na basenie sportowym na jednym torze mogą pływać cztery osoby, a na basenie rekreacyjnym – 10 osób.

W szatniach dostępna jest jedynie co trzecia szafka, by był zachowany odpowiedni odstęp, a klienci muszą dezynfekować ręce i mieć na twarzy osłonę na usta i nos do czasu wejścia do szatni. Szafki i kluczyki są dezynfekowane po każdym kliencie.

Po Termach Maltańskich to druga poznańska pływalnia, która została otwarta po przerwie spowodowanej pandemią. Działają także letnie pływalnie na Chwiałce i w parku Kasprowicza.

el

0 0 votes
Oceń artykuł

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze