Poznań: Kolejna aukcja najmu lokali użytkowych. W nowych pawilonach na Świcie

pawilony, Świt, fot. ZKZL

3 lokale o dużej powierzchni w nowych pawilonach handlowo-usługowych przy ul. Świt – to oferta aukcji najmu lokali użytkowych, którą przygotował Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych. Aukcja odbędzie się 9 grudnia.

Oferowanie lokali użytkowych w formie aukcji to metoda, która się sprawdziła i która przyciąga coraz większą liczbę zainteresowanych. Licytacje miejskich lokali użytkowych odbywają się na specjalnie dedykowanej stronie internetowej: www.aukcjelokali.pl, a tym razem ZKZL postanowił zaoferować najemcom lokale o dużej powierzchni, które mieszczą się w nowych pawilonach handlowo-usługowych przy ul. Świt.

– Aukcja rozpocznie się 9 grudnia o godzinie 12.00 – wyjaśnia Łukasz Kubiak, rzecznik prasowy ZKZL. – Do wylicytowania przeznaczono 3 lokale o powierzchni ok. 180 metrów kwadratowych. Dwa z nich są dostosowane do prowadzenia działalności gastronomicznej, co powinno zaciekawić poznańskich przedsiębiorców działających w tej branży. Jeden z lokali znajduje się na pierwszym piętrze pawilonów, a pozostałe znajdują się na parterze. Każdy z nich ma liczne udogodnienia: klimatyzację, ogrzewanie, instalację przeciwpożarową, internet oraz wszystkie niezbędne media.

Chętni do uczestnictwa w aukcji muszą zarejestrować się na stronie www.aukcjelokali.pl oraz wpłacić wadium określone indywidualnie do każdego lokalu do dnia 8 grudnia 2021 r. Wszystkie oferty ze zdjęciami, regulamin i inne niezbędne informacje znajdują się na stronie internetowej www.aukcjelokali.pl.

Źródło: ZKZL