Poznań: Jacek Jaśkowiak już po operacji. „W najbliższych dniach ruszam w miasto”

Prezydent Poznania jest już po operacji nogi w Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym Szpitalu Klinicznym im. W. Degi. Jeździ jeszcze na wózku, ale zapowiada, że już za kilka dni wyrusza w miasto. Podziękował także lekarzom, którzy się nim zajmowali.

„Chciałbym podziękować lekarzom Szpitala Bielańskiego, gdzie zostałem przyjęty na SORze i dosyć brutalnie przywrócono ustawienia fabryczne mojej stopy – zabieg dla dalszej terapii kluczowy, ale doznanie zapadające w pamięć do końca życia” – napisał z humorem na swoim profilu na Facebooku. – „Ogromne podziękowania także dla personelu Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. W. Degi, gdzie mnie operowano. Teraz jestem już w domu i uczę się nowego życia. Mieszkanie z perspektywy wózkowicza jest ok. W najbliższych dniach ruszam w miasto!”.

Przypomnijmy, że prezydent złamał nogę podczas wizyty służbowej w Warszawie – niezbędne okazało się nie tylko włożenie jej w gips, ale i operacja, której poddał się właśnie w Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym Szpitalu Klinicznym im. W. Degi.

Podziel się: