Sprawdzanie zgód TCF
czwartek, 3 lipca, 2025

Policja prosi o pomoc. Znasz tego mężczyznę?

Policjanci z Komisariatu Policji w Stawiszynie proszą o pomoc w identyfikacji zwłok mężczyzny, które zostały znalezione we wrześniu w pobliżu Kazali Starej w gminie Mycielin. Czy ktoś go rozpoznaje?

Ciało zostało znalezione 11 września około godz. 12:00 w kompleksie leśnym w miejscowości Kazala Stara, w gminie Mycielin. Na podstawie zebranych w toku prowadzonego postępowania informacji, policyjni graficy sporządzili portret mężczyzny za życia – jednak należy pamiętać, że oddaje on jedynie przybliżone podobieństwo.

Ustalony rysopis zmarłego: wiek 40-55 lat, W chwili odnalezienia ubrany był w dżinsowe spodnie koloru czarnego oraz brązowe buty.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny prosimy o kontakt z funkcjonariuszem prowadzącym postępowanie w tej sprawie sierż. szt. Dariuszem Witczakiem tel. 47 77 51 790.

Informacje można także przekazać za pośrednictwem poczty e-mail na adres: rzecznik.kalisz@po.policja.gov.pl.

Obserwuj nas w Google News!

Nie przegap najnowszych artykułów i wiadomości. Dołącz do naszych czytelników w Google News.

Obserwuj nas w Google News

Masz dla nas ważną informację?

Zauważyłeś problem w mieście? Masz ciekawe zdjęcie, historię lub chcesz zgłosić sprawę wymagającą uwagi? Napisz do naszej redakcji i pomóż nam informować lokalną społeczność!

Skontaktuj się z nami
Źródło: KMP Kalisz
Strona głównaWielkopolskaKaliszPolicja prosi o pomoc. Znasz tego mężczyznę?