policja fot. policja

Piła: W 2 miesiące znaleźli 70 osób poszukiwanych!

Szukały ich sądy i prokuratury na terenie całego kraju za kradzieże, włamania, rozboje, znęcanie, przestępstwa narkotykowe, oszustwa oraz bójki i pobicia.9 osób poszukiwanych było listami gończymi. Pilscy policjanci w ciągu 2 miesięcy zatrzymali 70 poszukiwanych.

Dzięki informacjom uzyskanym przez policjantów z Wydziału Kryminalnego, Patrolowo – Interwencyjnego oraz funkcjonariuszy podległych jednostek Komendy Powiatowej Policji w Pile, w okresie ostatnich 2 miesięcy zostało zatrzymanych 70 osób poszukiwanych od kilku miesięcy, a nawet kilku lat. Mieszkańcy powiatu pilskiego zostali zatrzymani na terenie całego kraju, 9 z nich poszukiwanych było listami gończymi.

Zajmujący się sprawami funkcjonariusze z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego z pilskiej komendy w trakcie prowadzonych czynności ustalili, że poszukiwani mogą ukrywać się w konkretnych miejscach na terenie całego kraju: w domach, pomieszczeniach gospodarczych, pustostanach, a nawet meblach. Zatrzymani to mieszkańcy powiatu pilskiego w wieku od 18 do 64 lat, wśród których było 5 kobiet. Zostali osadzeni w policyjnym areszcie.

Pilska policja informuje też, że istnieje strona internetowa http://poszukiwani.policja.pl/ na której umieszczone są wizerunki i dane osób poszukiwanych listami gończymi. W przypadku posiadania informacji można zgłosić anonimowo ten fakt poprzez powyższą stronę lub dyżurnemu pilskiej komendy pod nr telefonu 67 353 15 60.

KPP Piła, el

0 0 votes
Oceń artykuł

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze