Sprawdzanie zgód TCF
piątek, 4 lipca, 2025

Nieprzyjemny zapach w Koziegłowach i na północy Poznania. W oczyszczalni doszło do awarii

Nieprzyjemny zapach, który daje się wyczuć w Koziegłowach i na północy Poznania, jest efektem awarii oczyszczalni w Koziegłowach. Jak jednak zapewnia spółka, odbiór ścieków odbywa się na bieżąco i nie jest zakłócony.

30 czerwca w oczyszczalni doszło do awarii instalacji do produkcji biogazu, jak wyjaśnia Głos Wielkopolski. To właśnie z powodu naprawy instalacji zapach z Centralnej Oczyszczalni Ścieków dawał się we znaki mieszkańcom okolic oczyszczalni w Koziegłowach i w Poznaniu. W ciągu dnia awaria została usunięta i obecnie zapach nie powinien już doskwierać mieszkańcom.

Obserwuj nas w Google News!

Nie przegap najnowszych artykułów i wiadomości. Dołącz do naszych czytelników w Google News.

Obserwuj nas w Google News

Masz dla nas ważną informację?

Zauważyłeś problem w mieście? Masz ciekawe zdjęcie, historię lub chcesz zgłosić sprawę wymagającą uwagi? Napisz do naszej redakcji i pomóż nam informować lokalną społeczność!

Skontaktuj się z nami
Strona głównaWielkopolskaPoznańNieprzyjemny zapach w Koziegłowach i na północy Poznania. W oczyszczalni doszło do...