Sprawdzanie zgód TCF
czwartek, 19 czerwca, 2025

Tragiczny finał poszukiwań. Strażacy odnaleźli ciało zaginionej osoby w jeziorze

Do zdarzenia doszło 4 września 2024 roku w miejscowości Lubocześnica. Około godziny 22:24 lokalna jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej z Pniew otrzymała wezwanie do udziału w akcji poszukiwawczej osoby zaginionej.

Strażacy niezwłocznie udali się na miejsce zdarzenia, gdzie przy użyciu łodzi motorowej rozpoczęli poszukiwania na pobliskim akwenie. Niestety, akcja zakończyła się tragicznym odkryciem – odnaleziono ciało poszukiwanej osoby.

Po zlokalizowaniu ciała, strażacy przetransportowali je na brzeg, gdzie zostały przekazane odpowiednim służbom do dalszych czynności śledczych. W akcji poszukiwawczej brały udział nie tylko jednostki straży pożarnej z Pniew i Lubocześnicy, ale również Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza Państwowej Straży Pożarnej w Szamotułach. Na miejscu obecni byli także funkcjonariusze policji oraz zespół ratownictwa medycznego.

Źródło: OSP Pniewy

Obserwuj nas w Google News!

Nie przegap najnowszych artykułów i wiadomości. Dołącz do naszych czytelników w Google News.

Obserwuj nas w Google News

Masz dla nas ważną informację?

Zauważyłeś problem w mieście? Masz ciekawe zdjęcie, historię lub chcesz zgłosić sprawę wymagającą uwagi? Napisz do naszej redakcji i pomóż nam informować lokalną społeczność!

Skontaktuj się z nami
Strona głównaWielkopolskaSzamotułyTragiczny finał poszukiwań. Strażacy odnaleźli ciało zaginionej osoby w jeziorze