Sprawdzanie zgód TCF
piątek, 2 maja, 2025

Poważny wypadek w Wielkopolsce. Zderzyły się dwa samochody

W czwartek na drodze krajowej nr 25 doszło do poważnej kolizji dwóch samochodów osobowych.

Kierowcy przemieszczający się drogą krajową nr 25 w powiecie konińskim napotkali dzisiaj znaczne utrudnienia. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad przekazała informację o wypadku, który miał miejsce na odcinku między Rychwałem a Stawiszynem. Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w okolicach miejscowości Biała Panieńska.

Na trasie zderzyły się dwa pojazdy osobowe. W wyniku tego niebezpiecznego wypadku aż pięć osób doznało różnego rodzaju obrażeń. Wszystkim poszkodowanym udzielana jest pomoc medyczna.

Na miejscu wypadku działania prowadziły odpowiednie służby. Funkcjonariusze policji zorganizowali ruch wahadłowy. Jednocześnie trwały prace nad usunięciem jednego z pojazdów, który w wyniku zderzenia wpadł do przydrożnego rowu. Obecnie na miejscu nie ma już utrudnień.

Źródło: epoznan
Strona głównaKoninPoważny wypadek w Wielkopolsce. Zderzyły się dwa samochody