Sprawdzanie zgód TCF
czwartek, 3 lipca, 2025

Juwenalia w Poznaniu: trzy dni muzyki, kultury i edukacji

Poznań ponownie staje się areną święta studentów – Juwenaliów. Wydarzenie, zaplanowane na dni 23-25 kwietnia, przyciągnie nie tylko miłośników polskiej sceny muzycznej, ale również zapewni szeroką gamę atrakcji kulturalnych i edukacyjnych. 

Festiwal rozpocznie się barwnym Kosmicznym Pochodem Juwenaliowym, który wyruszy z placu Adama Mickiewicza o godzinie 17:00, przemierzając główne ulice miasta, by symbolicznie otworzyć trzydniowe świętowanie. Na uczestników czekają koncerty na Scenie Głównej, gdzie wystąpią tacy artyści jak PRO8L3M, Kult, czy Kaz Bałagane.

Oprócz części muzycznej, Juwenalia oferują również Forum Juwenaliowe – cykl dyskusji i prelekcji, w tym roku skupiających się na zdrowiu psychicznym studentów. W panelach wezmą udział eksperci, którzy podzielą się swoją wiedzą na temat radzenia sobie ze stresem i emocjami.

Strefa animacji zapewni uczestnikom lżejszą formę rozrywki – od karaoke po gry terenowe. Organizatorzy przewidzieli również różnorodne punkty gastronomiczne oraz obszary relaksu, gdzie uczestnicy będą mogli odpocząć.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych festiwalu.

Obserwuj nas w Google News!

Nie przegap najnowszych artykułów i wiadomości. Dołącz do naszych czytelników w Google News.

Obserwuj nas w Google News

Masz dla nas ważną informację?

Zauważyłeś problem w mieście? Masz ciekawe zdjęcie, historię lub chcesz zgłosić sprawę wymagającą uwagi? Napisz do naszej redakcji i pomóż nam informować lokalną społeczność!

Skontaktuj się z nami
Źródło: UMP
Strona głównaKulturaJuwenalia w Poznaniu: trzy dni muzyki, kultury i edukacji