Sprawdzanie zgód TCF
środa, 2 lipca, 2025

Groźny wypadek w Wielkopolsce – jedna osoba poszkodowana

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 25 w miejscowości Zbiersk-Cukrownia. W wyniku kolizji z udziałem dwóch pojazdów jedna osoba została poszkodowana, a ruch na trasie został całkowicie wstrzymany.

Służby ratunkowe otrzymały wezwanie do poważnego wypadku, który wydarzył się przy Zajeździe „Leśna Chata” w Zbiersku-Cukrowni. Na miejsce natychmiast skierowano jednostki Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz funkcjonariuszy policji.

Według wstępnych ustaleń, kierujący pierwszym pojazdem stracił panowanie nad autem, które następnie zjechało do przydrożnego rowu. Po uderzeniu w betonową konstrukcję przepustu doszło do dachowania pojazdu, który w trakcie tego manewru zderzył się z prawidłowo poruszającym się Hyundaiem.

W wyniku zdarzenia jedna osoba doznała obrażeń i wymagała pomocy medycznej.

Ze względu na położenie przewróconego pojazdu na środku jezdni, droga krajowa nr 25 została całkowicie zablokowana. Służby pracują nad przywróceniem przejezdności na tym odcinku trasy.

Obserwuj nas w Google News!

Nie przegap najnowszych artykułów i wiadomości. Dołącz do naszych czytelników w Google News.

Obserwuj nas w Google News

Masz dla nas ważną informację?

Zauważyłeś problem w mieście? Masz ciekawe zdjęcie, historię lub chcesz zgłosić sprawę wymagającą uwagi? Napisz do naszej redakcji i pomóż nam informować lokalną społeczność!

Skontaktuj się z nami
Źródło: Kalisz24
Strona głównaWielkopolskaKaliszGroźny wypadek w Wielkopolsce - jedna osoba poszkodowana