Marlena Maląg w WTZ Krzemień fot.l FB

Minister Maląg: Życzę dzisiaj dziecięcej radości

1 czerwca to Międzynarodowy Dzień Dziecka. Wszystkim dzieciom z tej okazji życzenia złożyła Marlena Maląg, minister rodziny, pracy i polityki społecznej.

– To wielkie święto i wspaniała okazja do wspólnej zabawy, spędzania czasu z bliskimi – mówi. – Dzisiaj wszyscy możemy poczuć się jak dziecko: pełne nadziei, cieszące się z najdrobniejszych rzeczy.

Ze względu na epidemię koronawirusa tegoroczny Dzień Dziecka różni się od wszystkich poprzednich. Jeżeli zachowamy wszelkie zasady sanitarne, nie musimy jednak rezygnować ze świętowania. Minister zachęca do świętowania w gronie rodziny.

– Dzień Dziecka to wielkie święto i wspaniała okazja do wspólnej zabawy, spędzania czasu z najbliższymi – podkreśla. – Niezależnie od tego, ile nasze dzieci mają lat, a może mają już własne dzieci, ich szczęście zawsze jest dla nas najważniejsze. Ich uśmiech potrafi rozjaśnić nawet najciemniejszy dzień. Niezależnie od wieku warto pielęgnować w sobie tę niepowtarzalną dziecięcą radość, z którą łatwiej iść przez życie i cieszyć się każdym dniem.

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze