Korki, ślisko i śnieg. Jedźcie ostrożnie!

Wojska Polskiego, korek fot. L. Łada

Wypadek pod Wrześnią, zablokowana trasa między Chodzież i Obornikami i kolizje w całym regionie. Główne drogi w mieście są już odśnieżone i czarne, jednak po mieście jeździ się naprawdę ciężko. Uważajcie!

Na drodze nr 92 między Poznaniem i Wrześnią doszło do poważnego wypadku około godziny 7.00. Zderzyły się tam trzy ciężarówki. Jedna osoba odniosła obrażenia, a samochody uszkodziły też pobliską kładkę dla pieszych. Samochody do Wrześni muszą korzystać z objazdów, a na miejscu pracują służby drogowe, zabezpieczając kładkę i usuwając ślady wypadku. Utrudnienia potrwają tu jeszcze kilka godzin.

Powypadkowe utrudnienia są też na drodze krajowej nr 11 między Chodzieżą a Obornikami. W Budzyniu wpadła tam do rowu ciężarówka i zablokowała jeden pas ruchu. Na miejscu tworzą się duże korki.

W Poznaniu sytuacja nie wygląda najgorzej, główne ulice są odśnieżone i widać, że ekipy odśnieżające pracowały całą noc. Kierowcom najbardziej dały się we znaki uszkodzone światła przy skrzyżowaniu Niestachowskiej i św. Wawrzyńca, ale awaria została już usunięta i korek na Niestachowskiej zaczyna się rozładowywać.

Poza tym korki w stałych miejscach: na Głogowskiej przed wiaduktem, Grunwaldzkiej w rejonie Babimojskiej, Baraniaka i Jana Pawła II oraz Krzywoustego. Jedźcie ostrożnie!

Podziel się: