Konin: Ranny mężczyzna trafił do szpitala. Co się stało?

Komenda Miejska Policji w Koninie
Na razie wiadomo tylko tyle, że młody mężczyzna wyszedł z nocnego klubu, by wezwać taksówkę – a półtorej godziny później znaleziono go nieprzytomnego na schodach. Obecnie jest w szpitalu, a jego przyjaciele szukają świadków zdarzenia.

Wszystko wydarzyło się w nocy z 1 na 2 lutego przed Art Klubem w Koninie. Kilkoro osób bawiło się w tym lokalu mniej więcej do północy. Wtedy jeden z mężczyzn wyszedł z klubu, by zamówić taksówkę. I już nie wrócił. Znaleziono go dopiero około 1.30 na schodach i wezwano pogotowie.

Mężczyzna trafił do szpitala z poważnymi obrażeniami i – jak podaje portal LM.pl – walczy o życie. Jego przyjaciele opisali sprawę w mediach społecznościowych, prosząc o pomoc wszystkich, którzy tej nocy byli w okolicy budynku KDK lub ulicy Dworcowej. Może widzieli lub słyszeli coś, co pomoże ustalić, co właściwie wydarzyło się na schodach przed klubem? Bo jeśli mężczyzna został pobity, to może ktoś widział napastników?

Sprawą zajmuje się też policja. Matka poszkodowanego złożyła w komendzie policji zawiadomienie o uszkodzeniu ciała, bo taką informację podali jej lekarze. I pod tym kątem śledztwo prowadzi konińska policja. Policjanci mają już zeznania pierwszych świadków, wystąpili także o udostępnienie monitoringu, który być może da odpowiedzi na kilka pytań w tej tajemniczej sprawie.

el

Podziel się: