Sprawdzanie zgód TCF
wtorek, 1 lipca, 2025

Jechał z prędkością 188 km w terenie zabudowanym

Utrata prawa jazdy na trzy miesiące, mandat i 10 punktów karnych. Taka kara spotkała 35-latka, który jechał z prędkością 188 km na godzinę.

Do zdarzenia doszło na ulicy Bierzwieńskiej w Kłodawie. Pirat drogowy prowadzący forda mondeo przekroczył o 138 km/h dopuszczalną prędkość obowiązującą w obszarze zabudowanym. I na tym przyłapali go policjanci.

Policja przypomina, że według obowiązujących przepisów ruchu drogowego kierowca, który przekroczy prędkość w obszarze zabudowanym o więcej niż 50 km/h, zawsze traci prawo jazdy na 3 miesiące. I musi się też liczyć z dodatkowymi karami, jakie powoduje nadmierna prędkość – w tym także finansowymi.

KWP, el

Obserwuj nas w Google News!

Nie przegap najnowszych artykułów i wiadomości. Dołącz do naszych czytelników w Google News.

Obserwuj nas w Google News

Masz dla nas ważną informację?

Zauważyłeś problem w mieście? Masz ciekawe zdjęcie, historię lub chcesz zgłosić sprawę wymagającą uwagi? Napisz do naszej redakcji i pomóż nam informować lokalną społeczność!

Skontaktuj się z nami
Strona głównaWielkopolskaKaliszJechał z prędkością 188 km w terenie zabudowanym