Sprawdzanie zgód TCF
niedziela, 22 czerwca, 2025

Jarocin: Wypadek na Powstańców Wielkopolskich. Jedna osoba ranna

Jedna osoba w szpitalu i dwa zniszczone samochody oraz mandat karny. To efekt wypadku, do jakiego doszło wczoraj wieczorem w Jarocinie, na ulicy Powstańców Wielkopolskich.

– Przyczyna to z pewnością nieustąpienie pierwszeństwa przez 21-letniego kierowcę BMW podczas wykonywania manewru skrętu w lewo – komentują jarocińscy policjanci.

Dodatkowym powodem mogło być zbyt wysokie przekonanie młodego kierowcy o swoich umiejętnościach, które wynikało ze zbyt małego doświadczenia na drodze. W efekcie jedna osoba została ranna, a dwa samochody – zniszczone.

KPP Jarocin, el

Obserwuj nas w Google News!

Nie przegap najnowszych artykułów i wiadomości. Dołącz do naszych czytelników w Google News.

Obserwuj nas w Google News

Masz dla nas ważną informację?

Zauważyłeś problem w mieście? Masz ciekawe zdjęcie, historię lub chcesz zgłosić sprawę wymagającą uwagi? Napisz do naszej redakcji i pomóż nam informować lokalną społeczność!

Skontaktuj się z nami
Strona głównaWielkopolskaJarocinJarocin: Wypadek na Powstańców Wielkopolskich. Jedna osoba ranna
Oceń artykuł:
0 / 5