Grzegorz Krychowiak skomentował występ Lecha Poznań w Lidze Konferencji. „Należą się Wam gratulacje”

Mistrzostwo Lecha Poznań, stadion fot. K. Adamska

Lech Poznań przegrał mecz z Villarrealem CF w fazie grupowej Ligi Konferencji Europy – ale zrobił to w takim stylu, że Grzegorz Krychowiak osobiście napisał do klubu z gratulacjami. „Nie jestem fanem pięknym porażek, ale uważam, że należą się Wam gratulacje (i pewnie parę przeprosin)” – napisał.

„Mieliście zostać zjedzeni, a okazaliście się wyjątkowo niestrawni” – wyjaśnił we wpisie pomocnik reprezentacji Polski, grający w Al Shabab.

Lech Poznań podczas wyjazdowego meczu w Hiszpanii z Villarreal CF przegrał, ale z pewnością to jedno z najlepszych spotkań, jakie rozegrał. I mimo że różnica poziomów między zespołami nie ulega wątpliwości, to jednak na boisku w ogóle tego nie było widać – no i to lechici zdobyli pierwszego gola w tym spotkaniu. Gospodarze musieli się mocno nagimnastykować, żeby zdobyć zwycięskiego gola, co zresztą udało im się dopiero w ostatnich minutach spotkania.

Klub podziękował za gratulacje na swoim oficjalnym profilu. Kolejny mecz poznaniaków w Lidze Konferencji Europy zaplanowano na 15 września, na własnym stadionie, z Austrią Wiedeń.

Podziel się: