Sprawdzanie zgód TCF
sobota, 28 czerwca, 2025

Dwa wypadki we wschodniej części miasta. Są korki!

Cztery samochody zderzyły się na ulicy Hlonda w Poznaniu, a dwa – w Robakowie, na pasie w kierunku Poznania. We wschodniej części Poznania są spore korki i utrudnienia z przejazdem.

Do zderzenia czterech aut, trzech osobowych i ciężarówki, doszło 20 grudnia około godziny 7.00 rano na Hlonda, między Zawadami a Główną. Na szczęście nikt nie ucierpiał, ale ulica przez kilkadziesiąt minut była nieprzejezdna w obu kierunkach. Obecnie ruch już odbywa się normalnie.

Mniej więcej o tej samej porze na S11, na wysokości Borówcaa, doszło do zderzenia busa z ciężarówką. Pas w kierunku Poznania był zablokowany na czas pracy służb, a korek sięgał aż do Kórnika. Tu także ruch wraca już do normy.

Obserwuj nas w Google News!

Nie przegap najnowszych artykułów i wiadomości. Dołącz do naszych czytelników w Google News.

Obserwuj nas w Google News

Masz dla nas ważną informację?

Zauważyłeś problem w mieście? Masz ciekawe zdjęcie, historię lub chcesz zgłosić sprawę wymagającą uwagi? Napisz do naszej redakcji i pomóż nam informować lokalną społeczność!

Skontaktuj się z nami
Źródło: KW PSP Poznań
Strona głównaWielkopolskaPoznańDwa wypadki we wschodniej części miasta. Są korki!