Reklama

Były właściciel Warty zdemontował schody na trybunie

Według informacji dziennikarza sportowego Szymona Mierzyńskiego, pracownicy byłego właściciela klubu Jakuba Pyżalskiego zdemontowali schody na jednej z trybun stadionu Warty Poznań. Chciał w ten sposób nie dopuścić do rozegrania meczu “Zielonych” z Podbeskidziem Bielsko-Biała w ramach 1. ligi. Klub zapewnia, że mecz dojdzie do skutku i wstawi tymczasowo drewniane schody.

– W czwartek po południu pracownicy firmy należącej do męża poprzedniej właścicielki klubu zdemontowali część schodów prowadzących na trybunę. Kilka godzin wcześniej mąż byłej właścicielki przedstawił nam pismo, w którym zażądał opłat za korzystanie z trybuny. Nawet nie zdążyliśmy na to pismo odpowiedzieć – mówił dla portalu Sportowe Fakty rzecznik Warty, Piotr Leśniowski.

Jak wynika ze zdjęć i tłumaczeń klubu, były właściciel Jakub Pyżalski kontynuuje utrudnianie działałności klubu w każdy możliwy sposób. Pyżalski jest znany ze swojego mało kulturalnego zachowania, dał się poznać z tej strony między innymi podczas dwumeczu “Warciarzy” z Garbarnią Kraków, gdzie obrażał w bardzo wulgarny sposób piłkarzy drużyny przeciwnej, co zresztą można zobaczyć na poniższym filmie:

Warta Poznań walczy o utrzymanie i ewentualny walkower mógłby być dla klubu katastrofalną wiadomością. Na całe szczęście szkody udało się naprawić i mecz mógł zostać rozegrany bez większych problemów.

Dodaj komentarz

avatar