Aż dwie Międzynarodowe Wystawy Psów Rasowych w Poznaniu

Podziel się!

W weekend 17 oraz 18 listopada na Międzynarodowych Targach Poznańskich kilka tysięcy psów z ponad 260 ras zawalczy o tytuły najlepszych przedstawicieli swojej kategorii. Dodatkowo na odwiedzających będą czekały liczne stoiska, na których będzie można zakupić akcesoria, karmę oraz zabawki.

Trzeci weekend listopada zapowiada się bardzo ciekawie dla miłośników psów. Przednia zabawa z setkami psich ras co roku przyciąga ponad 15 tys. fanów czworonożnych przyjaciół. Berbety, Gryfony i Suomenlapinkoira’y to tylko niektóre z egzotycznie brzmiących ras, które zjawią się na Międzynarodowych Wystawach Psów Rasowych.

Zwiedzających czeka mnóstwo ciekawych wystaw psów w różnych kategoriach. Na sobotniej wystawie psy mogą zdobyć tytuły: Zwycięzca Młodzieży,  Najlepszy Dorosły Pies, Najlepsza Dorosła Suka, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy, CWC (certyfikat na championa krajowego), CACIB (certyfikat na championa międzynarodowego) i Res, a także nominację na CRUFTS 2018 w Birmingham. Na niedzielnej wystawie psy mogą dodatkowo uzyskać tytuł Młodzieżowego Zwycięzcy Polski oraz Zwycięzcy Polski. O wszystkie te prestiżowe tytułu zawalczą psy z 30 krajów.

Najpopularniejsze rasy, które odwiedzą Międzynarodowe Targi Poznańskie na wystawach to Buldogi francuskie, Staffordshire Bull teriery, Golden retrievery oraz Berneńskie psy pasterskie. Wielkim zainteresowaniem cieszą się również Jack Russel Terriery, Chińskie grzywacze, Buldogi angielskie, whippety. Prezentacje i ocena psów odbędą się w godzinach od 10.00 do 14.00 w pawilonach 3, 3A, 4 i 5, w niedzielę natomiast w pawilonie nr 5 odbędą się o godz. 14.00 Mistrzostwa Polski 2018 w konkurencji Młody Prezenter. W tegorocznej edycji psy oceniać będzie 44 sędziów z 8 krajów m.in. Austrii, Cypru, Japonii.

Właściciele psów oraz osoby, które chcą zakupić psa, będą mogli poznać specjalistów, pasjonatów, którzy z ogromną przyjemnością przekażą informacje oraz rady dotyczące poszczególnych ras.

Podczas tego wyjątkowego weekendu w pawilonie nr 5 ulokowane będą liczne stoiska handlowe z ofertami usług dla zwierząt, literaturą, specjalistyczną karmą, akcesoriami. Będzie to idealna okazja, aby nabyć dla swojego pupila ciekawe gadżety.

Dla dzieci, które przyjdą na wystawy przygotowano ogrom animacji, konkursów oraz zabaw m.in. malowanie twarzy, bańki mydlane i wiele innych ciekawych zabaw.

Bilety na Międzynarodowe Wystawy Psów Rasowych można zakupić taniej w przedsprzedaży online na platformach  www.ticketmaster.pl, www.tixer.pl oraz stacjonarnie w sklepach Empik, Saturn, Media Markt oraz kioskach i salonikach RUCH za 10 zł za wejście od godziny 13:00 i 15 zł za bilet całodniowy. W dniu imprezy bilet jednorazowy całodniowy, będzie możliwy do nabycia w kasie MTP w cenie 16 zł oraz 12 zł za bilet z wejściem od godziny 13:00. Natomiast koszt jednodniowej karty wjazdu, czyli biletu wraz z parkingiem na terenie MTP to 50 zł. Dzieci do lat 8 mogą uczestniczyć w imprezie bezpłatnie.

Organizatorem Międzynarodowych Wystaw Psów Rasowych w Poznaniu jest Związek Kynologiczny w Polsce.

Autor: mat. pras.


Podziel się!

Dodaj komentarz

avatar