Sprawdzanie zgód TCF
sobota, 21 czerwca, 2025

Pożar. Cztery zastępy strażaków w akcji

Strażacy z Kalisza, Cekowa, Morawina i Przespolewia gasili pożar garażu w Cekowie pod Kaliszem. Budynek spłonął, ale na szczęście nikt nie ucierpiał od ognia.

Pożar zauważono w nocy z 20 na 21 listopada tuż po godzinie 1.00. Jak informuje portal „Kalisz24 INFO”, natychmiast wezwano straż pożarną. Ogień gasili strażacy z JRG1 KM PSP w Kaliszu, a także zastępy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Cekowie, Morawinie i Przespolewiu. Przyczyny i okoliczności pożaru zbada policja.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0sGJpf8b2B1Yvdd3oVxzCvpjb2DjcxUZRQ18x579XQFuaWPJSzkWhMyYLQ26wfK3Vl&id=100070449519711

Obserwuj nas w Google News!

Nie przegap najnowszych artykułów i wiadomości. Dołącz do naszych czytelników w Google News.

Obserwuj nas w Google News

Masz dla nas ważną informację?

Zauważyłeś problem w mieście? Masz ciekawe zdjęcie, historię lub chcesz zgłosić sprawę wymagającą uwagi? Napisz do naszej redakcji i pomóż nam informować lokalną społeczność!

Skontaktuj się z nami
Strona głównaWielkopolskaKaliszPożar. Cztery zastępy strażaków w akcji
Oceń artykuł:
0 / 5