Sprawdzanie zgód TCF
niedziela, 29 czerwca, 2025

Poznań: Cztery samochody zderzyły się na rondzie Rataje

Jedna osoba została poszkodowana w wypadku, do którego doszło 28 sierpnia po południu na ulicy Zamenhofa przy rondzie Rataje. Na miejscu zdarzenia nie ma już utrudnień w ruchu.

Jak informuje oficer dyżurny wielkopolskich strażaków, do zderzenie czterech samochodów doszło na ulicy Zamenhofa, przed wjazdem na rondo Rataje. Okoliczności i przyczyny zdarzenia bada policja.

Jedna osoba odniosła obrażenia, jednak nie są one poważne. Pozostali uczestnicy nie ucierpieli. Strażacy już usunęli skutki zdarzenia i droga jest przejezdna.

Obserwuj nas w Google News!

Nie przegap najnowszych artykułów i wiadomości. Dołącz do naszych czytelników w Google News.

Obserwuj nas w Google News

Masz dla nas ważną informację?

Zauważyłeś problem w mieście? Masz ciekawe zdjęcie, historię lub chcesz zgłosić sprawę wymagającą uwagi? Napisz do naszej redakcji i pomóż nam informować lokalną społeczność!

Skontaktuj się z nami
Strona głównaWielkopolskaPoznańPoznań: Cztery samochody zderzyły się na rondzie Rataje