Sprawdzanie zgód TCF
czwartek, 19 czerwca, 2025

Poznań: Pożar w kamienicy. 25 osób ewakuowanych!

Przed godziną 3.00 nad ranem straż pożarna została wezwana do pożaru kamienicy przy Grottgera. Zapaliło się mieszkanie na piątym piętrze. Ogień gasiło 6 zastępów straży pożarnej. Trzeba było ewakuować 25 osób.

Z płonącego mieszkania jego lokatorzy wyszli o własnych siłach, ale pozostałych mieszkańców musieli już ewakuować strażacy.

Ogień po godzinie udało się ugasić i mieszkańcy mogli wrócić do swoich mieszkań. Jak informuje „Głos Wielkopolski”, nie wiadomo, co było przyczyną pożaru. Obecnie trwa wyjaśnianie przyczyn pożaru.

Obserwuj nas w Google News!

Nie przegap najnowszych artykułów i wiadomości. Dołącz do naszych czytelników w Google News.

Obserwuj nas w Google News

Masz dla nas ważną informację?

Zauważyłeś problem w mieście? Masz ciekawe zdjęcie, historię lub chcesz zgłosić sprawę wymagającą uwagi? Napisz do naszej redakcji i pomóż nam informować lokalną społeczność!

Skontaktuj się z nami
Strona głównaWielkopolskaPoznańPoznań: Pożar w kamienicy. 25 osób ewakuowanych!