Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Z przeszłości przyszłość // akcja twórcza Kolekttacz // 24. Biennale Sztuki dla Dziecka (480787)

3 czerwca @ 12:00

8.00PLN

W tekście znajdują się linki afiliacyjne. Jeżeli zdecydujesz się kliknąć w nie i dokonać zakupu - otrzymamy prowizję.

Z przeszłości przyszłość // akcja twórcza Kolekttacz // 24. Biennale Sztuki dla Dziecka (480787)

24. Biennale Sztuki dla Dziecka PRZYSZŁOŚĆ

wiek: od 2 do 3 lat
czas trwania: 60 minut

Jak zatroszczyć się o przyszłość naszego dziecka? Co możemy zrobić, by niczego mu w życiu nie zabrakło? Te i inne pytania spędzają niekiedy dorosłym sen z powiek. Wybiegając w daleką przyszłość, zdarza nam się gubić z oczu TERAZ.

Zapraszamy na działanie, które pozwoli zanurzyć się w tu i teraz, nacieszyć się chwilą i bliskością.

Przed nami wydarzenie pełne spontanicznego ruchu, dostosowanego do potrzeb małych dzieci i opiekujących się nimi dorosłych. Bez porównań, bez presji będziemy uruchamiać wyobraźnię naszych ciał. Przyjrzymy się emocjom, które towarzyszą nam w danej chwili i spróbujemy je nazwać. Takie momenty, pełne skupienia na sobie nawzajem, uważności i bliskości wzmacniają relację z dzieckiem. I przynoszą też mnóstwo radości, wspierając przy tym kreatywność.

Do naszej zabawy użyjemy wielkich szeleszczących kart papieru, które mogą stać się tym, czym tylko zapragniemy. Może to wyspa? A może azyl? Możemy je układać, szeleścić, skrywać się pod nimi lub się nimi zasłaniać. Podczas zabawy wspólnie z dzieckiem, obok nas będą też inne dzieci i rodzice. Kto wie, może nawet uda nam się stworzyć z naszych ciał wielkie społeczne miasto?

W tym procesie uczestnikami i uczestniczkami zaopiekują się artystki z kolektywu KOLEKTTACZ, które uwielbiają pracę z rodzinami. Warto ubrać się wygodnie, w strój niekrępujący ruchów i zadbać o ciepłe skarpetki. Wydarzenie jest przeznaczone dla dwu-trzylatków wraz z bliskimi im dorosłymi, dostosowane do potrzeb dzieci o różnych wrażliwościach sensorycznych.

Przed spotkaniem otrzymamy Przedprzewodnik, który pozwoli dorosłym i dzieciom zapoznać się z ideą i warunkami warsztatu i poczuć się w nim jak najbardziej komfortowo.

Warto ubrać się wygodnie, w strój niekrępujący ruchów i zadbać o ciepłe skarpetki.

Twórczyni:
Koncepcja i prowdzenie: Paulina Giwer-Kowalewska (Kolekttacz)

WAŻNE!

BILET powinna mieć każda osoba niezależnie od wieku (dziecko, rodzic, opiekun, opiekunka).

Wydarzenie odbędzie się w Scenie Wspólnej.

Szanowne Widzki, Szanowni Widzowie!
Informujemy, że osoby spóźnione nie będą wpuszczane na wydarzenie, a także nie otrzymają zwrotu pieniędzy za niewykorzystane bilety. Bardzo prosimy o punktualność.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.

Bilety można kupić tutaj.

Miasto: Poznań
Miejsce: Scena Wspólna – Mała Scena
Brandstaettera 1 61-659
Data: 2023-06-03 12:00:00

Podziel się:

Miejsce wydarzenia

Scena Wspólna – Mała Scena / Poznań /B24
Brandstaettera 1
Poznań,Wielkopolska61-659Poland
+ Google Map