Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

TON IN TON / FESTIWAL NAJMŁODSZYCH 2023 (491328)

1 lipca @ 11:00

40.00PLN

W tekście znajdują się linki afiliacyjne. Jeżeli zdecydujesz się kliknąć w nie i dokonać zakupu - otrzymamy prowizję.

TON IN TON / FESTIWAL NAJMŁODSZYCH 2023 (491328)

„Bryła gliny, tancerka, muzyk – ich ciała wypełniają przestrzeń dźwiękami, nutami, tonami, formami. Ugniataj, roluj, dociskaj, rozprowadzaj i… plask! Co jeszcze jest do odkrycia?”
Ton in Ton to podróż w poszukiwaniu pozostawionych śladów, które pokazują nam, gdzie krzyżują się tony koloru, dźwięku, materii i ciała. W każdej nucie jest dotyk, w każdym dotyku dźwięk, z każdego dźwięku nowa aranżacja i forma. Dotknięcia stają się śladami, ślady stają się pejzażami, pejzaże tworzą świat. Góry, wzgórza, słoń? Duży nos, a może gigantyczna zjeżdżalnia… plusk! prosto do oceanu. A może to kałuża? Morze?

Otoczona muzyką gitarową i pomiędzy rękami tancerki, glina gra główną rolę i zaczyna żyć, snuć własną historię. Tancerka bada jeden z najstarszych materiałów znanych człowiekowi i bawi się nim, podczas gdy muzyka gitary klasycznej na żywo inspiruje ją do podróży.

Twórcza moc gliny była wykorzystywana i doceniana od początków cywilizacji i kultury człowieka. Jej możliwości są nieograniczone – dzień po dniu powstają nowe kreacje z tej samej bryły gliny. Gdy tancerka wchodzi w interakcję z nieożywionym kawałkiem surowej ziemi, stają się one aktywną i pełną życia częścią spektaklu.
Ton in Ton daje widzom możliwość rozpoznania, jak każdy dotyk pozostawia ślad.

KAŻDY WIDZ – BEZ WZGLĘDU NA WIEK – MUSI MIEĆ WŁASNY BILET

Spektakl dla Widzów: od 1 lat

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.

Bilety można kupić tutaj.

Miasto: Poznań
Miejsce: Teatr Animacji Sala Duża w Poznaniu
św. Marcin 80/82 61-809
Data: 2023-07-01 11:00:00

Podziel się:

Miejsce wydarzenia

Teatr Animacji Sala Duża w Poznaniu / Poznań /B24
św. Marcin 80/82
Poznań,Wielkopolska61-809Poland
+ Google Map