Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

StandUp – KoEdukacyjny – Master Of SEX (91113)

14 października @ 18:00

117PLN

W tekście znajdują się linki afiliacyjne. Jeżeli zdecydujesz się kliknąć w nie i dokonać zakupu - otrzymamy prowizję.

StandUp - KoEdukacyjny - Master Of SEX (91113)

"Master of SEX" to kolejny interaktywny, pełen humoru StandUp koedukacyjny typu One Man Show, do którego scenariusz napisało samo życie. Grzegorz Kordek, ekspert od związków w roli showmana, w lekki i dowcipny sposób odpowiada na trudne codzienne pytania dotyczące seksu. Tym razem poznasz "Klucz do niesamowitego seksu".

Dla Kobiet jest to niepowtarzalna szansa, by ktoś inny w dobitny, zrozumiały dla mężczyzny sposób przekazał to wszystko, co powinien wiedzieć na temat Twoich potrzeb w sypialni, a Ty nigdy byś tego mu nie powiedziała.

Dla Mężczyzn jest to szansa, by poznać PRAWDZIWE intymne potrzeby kobiet oraz okazja odbycia podróży w dziwny i fascynujący świat kobiecego umysłu bo seks u kobiety zaczyna się w głowie, by stać się Master of SEX

Zabawna forma bardziej przemawia do par, ale przede wszystkim jest wyjątkowo dobrze przyjmowana przez mężczyzn. Śmiech i wspólna zabawa tworzy atmosferę niezagrażającą mężczyznom, dzięki czemu są otwarci na naukę i zrozumienie.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Grzegorz Kordek – coach, mentor, autor, mówca, ekspert w psychologii płci i psychologii związku. Znany w Polsce, jako wiodący ekspert w zakresie Psychologii Płci. Grzegorz łączy wielką energię z błyskotliwym poczuciem humoru, ale przede wszystkim przekazuje bardzo konkretnie skomplikowaną wiedzę w prosty wręcz samo-przyswajalny sposób. Współpracuje między innymi z Johnem Grayem – autorem bestsellera „Mężczyźni są z Marsa Kobiety z Wenus”, z Anne Moir – autorką bestsellera „Płeć Mózgu”. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miasto: Poznań
Miejsce: Grand Royal Hotel
Głogowska 358A 60-004
Data: 2023-10-14 18:00:00

Podziel się:

Szczegóły

Data:
14 października
Godzina:
18:00
Koszt:
117PLN
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/91113/Pozna%C5%84/Grzegorz+Kordek/?utm_source=pp&utm_medium=424

Miejsce wydarzenia

Grand Royal Hotel / Poznań / KB
Głogowska 358A
Poznań,Wielkopolskie60-004Poland
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia