Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

StandUp – KoEdukacyjny – Jak Rozmawiać z Chłopem! Jełopem? (90745)

19 marca @ 20:30

117PLN

W tekście znajdują się linki afiliacyjne. Jeżeli zdecydujesz się kliknąć w nie i dokonać zakupu - otrzymamy prowizję.

StandUp - KoEdukacyjny - Jak Rozmawiać z Chłopem! Jełopem? (90745)

Czy zastanawiałaś się, dlaczego coś, co jest oczywiste dla Twojej przyjaciółki, nijak nie da się wytłumaczyć Twojemu mężczyźnie? "Jak Rozmawiać z Chłopem? Jełopem?" to interaktywny, pełen humoru StandUp koedukacyjny typu One Man Show, do którego scenariusz napisało samo życie. Grzegorz Kordek, ekspert od związków w roli showmana, w lekki i dowcipny sposób odpowiada na trudne codzienne pytania dotyczące Mężczyzn i zdradza Praktyczną Instrukcje Obsługi Faceta

Lejdis – Odkryjecie Sekret, który sprawia, że każdy mężczyzna z przyjemnością będzie zaspokajał Twoje potrzeby i spełniał prośby, nawet zanim je wypowiesz. Poznasz kod, by rozszyfrować męski język oraz prawdziwe i utajone ich potrzeby.

Panowie – Pytacie "Co zrobić by Kobieta, którą kocham, w końcu była zadowolona?" (masz wrażenie, że już wszystko zrobiłeś). Odpowiedź jest prosta. One chcą, byś to Ty był szczęśliwy, odnosił sukcesy i był głową rodziny. Pozwól, by od eksperta dowiedziała się co ma zrobić, by Cię uszczęśliwić.

Dla związku – To klucz do zrozumienia partnera i wyjaśnienie sytuacji, które do tej pory bywały źródłem niezgody. Zabawne historie wywołują wśród publiczności refleksje w stylu: "Ja to już chyba gdzieś widziałem" "Czy Ty nas wczoraj podglądałeś?" i rzucają nowe światło na związek dwojga kochających się ludzi.

Zabawna forma bardziej przemawia do ludzi, a śmiech i wspólna zabawa tworzy wyjątkową atmosferę, dzięki czemu stajemy się otwarci na naukę i zrozumienie.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Grzegorz Kordek – coach, mentor, autor, mówca, ekspert w psychologii płci i psychologii związku. Znany w Polsce, jako wiodący ekspert w zakresie Psychologii Płci. Grzegorz łączy wielką energię z błyskotliwym poczuciem humoru, ale przede wszystkim przekazuje bardzo konkretnie skomplikowaną wiedzę w prosty wręcz samo-przyswajalny sposób. Współpracuje między innymi z Johnem Grayem – autorem bestsellera „Mężczyźni są z Marsa Kobiety z Wenus”, z Anne Moir – autorką bestsellera „Płeć Mózgu”. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miasto: Poznań
Miejsce: Grand Royal Hotel
Głogowska 358A 60-004
Data: 2023-03-19 20:30:00

Podziel się:

Szczegóły

Data:
19 marca
Godzina:
20:30
Koszt:
117PLN
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/90745/Pozna%C5%84/Grzegorz+Kordek/?utm_source=pp&utm_medium=424

Miejsce wydarzenia

Grand Royal Hotel / Poznań / KB
Głogowska 358A
Poznań,Wielkopolskie60-004Poland
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia