Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Stand-up w Poznaniu – Wieczór Lubelskiego Humoru: Macenko/Książek/Znajomski (93877)

14 kwietnia @ 19:00

25PLN

W tekście znajdują się linki afiliacyjne. Jeżeli zdecydujesz się kliknąć w nie i dokonać zakupu - otrzymamy prowizję.

Stand-up w Poznaniu - Wieczór Lubelskiego Humoru: Macenko/Książek/Znajomski (93877)

Po ogromnym sukcesie komików z Krakowa mamy dla Państwa kolejny rarytas! Tym razem na deskach sceny CK Nowe Amore wystąpią dla Was przedstawiciele nowego kolektywu komediowego prosto z Lublina.

Kamil Maceńko – mój stand-up jest charakterystyczny, bo żartuje z wszystkiego dosłownie z wszystkiego. Testuje żarty do programu roboczym tytule "Nie Wiem".

Kacper Książek – młody komik który lubi obserwować świat i opisywać głupoty życia codziennego. Uważa że żartować można ze wszystkiego i nie lubi gryźć się w język. Testuje żartu do programu "Świat Według Kacpra".

Jan Znajomski – przedstawiciel i reprezentant ludzi z wadą wymowy na scenie. Niezrozumiały komik, mający wiele wad, w które wyśmiewa na scenie. Testuje żarty do Programu "Wada Wymowy to Nie Problem"

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Kamil Maceńko – mój stand-up jest charakterystyczny, bo żartuje z wszystkiego dosłownie z wszystkiego. Testuje żarty do programu roboczym tytule „Nie Wiem”. Kacper Książek – młody komik który lubi obserwować świat i opisywać głupoty życia codziennego. Uważa że żartować można ze wszystkiego i nie lubi gryźć się w język. Testuje żartu do programu „Świat Według Kacpra”. Jan Znajomski – przedstawiciel i reprezentant ludzi z wadą wymowy na scenie. Niezrozumiały komik, mający wiele wad, w które wyśmiewa na scenie. Testuje żarty do Programu „Wada Wymowy to Nie Problem” Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miasto: Poznań
Miejsce: CK Nowe Amore
ul. Sienkiewicza 22 60-818
Data: 2023-04-14 19:00:00

Podziel się:

Szczegóły

Data:
14 kwietnia
Godzina:
19:00
Koszt:
25PLN
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/93877/Pozna%C5%84/Lubelska+Scena+%C5%9Amiechu/?utm_source=pp&utm_medium=424

Miejsce wydarzenia

CK Nowe Amore / Poznań / KB
ul. Sienkiewicza 22
Poznań,Wielkopolskie60-818Poland
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia