Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Sklep z facetami (94554)

20 października @ 20:00

99PLN

W tekście znajdują się linki afiliacyjne. Jeżeli zdecydujesz się kliknąć w nie i dokonać zakupu - otrzymamy prowizję.

Sklep z facetami (94554)

Gdy Marzena świętuje trzydzieste dziewiąte urodziny jej wieloletni partner oświadcza, że odchodzi. Świat Marzeny ległby w gruzach, ale natychmiast otrzymuje ona wsparcie swojej młodszej siostry. Danka, przebojowa studentka jest na bieżąco z romantycznymi relacjami i wie co robić by się dobrze bawić. Zabiera Marzenę do "sklepu z facetami". Życie Marzeny zmienia się diametralnie. Wokół niej pojawiają się coraz bardziej interesujący mężczyźni. Czy w wieku lat niemal czterdziestu da się zacząć życie od nowa? Czy Krzysztof wróci? A może Marzena odnajdzie nową upragnioną miłość?

Obsada: Patrycja Szczepanowska, Katarzyna Chorzępa lub Kaja Paschalska lub Sonia Jachymiak, Marcin Piętowski lub Piotr Wątroba.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Gdy Marzena świętuje trzydzieste dziewiąte urodziny jej wieloletni partner oświadcza, że odchodzi. Świat Marzeny ległby w gruzach, ale natychmiast otrzymuje ona wsparcie swojej młodszej siostry. Danka, przebojowa studentka jest na bieżąco z romantycznymi relacjami i wie co robić by się dobrze bawić. Zabiera Marzenę do „sklepu z facetami”. Życie Marzeny zmienia się diametralnie. Wokół niej pojawiają się coraz bardziej interesujący mężczyźni. Czy w wieku lat niemal czterdziestu da się zacząć życie od nowa? Czy Krzysztof wróci? A może Marzena odnajdzie nową upragnioną miłość? Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miasto: Poznań
Miejsce: Scena na piętrze
Masztalarska 8 61-767
Data: 2023-10-20 20:00:00

Podziel się:

Szczegóły

Data:
20 października
Godzina:
20:00
Koszt:
99PLN
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/94554/Pozna%C5%84/Sklep+z+facetami/?utm_source=pp&utm_medium=424

Miejsce wydarzenia

Scena na piętrze / Poznań / KB
Masztalarska 8
Poznań,Wielkopolskie61-767Poland
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia