- Kolejny lokal znika z centrum Poznania. „Prowadzenie gastro biznesu nie ma większego sensu”
- Cztery samochody zderzyły się na dojeździe do A2. Są duże utrudnienia w ruchu!
- Jak wyglądają stawki za złom w 2023 roku? Zobacz, co warto oddać do skupu!
- Poznań na tydzień. Co można robić w Poznaniu od 20 do 23 marca?
- Gdzie w Wielkopolsce nie będzie prądu 20 marca 2023? (LISTA)

Rafał Rutkowski: „Śmiejmy się Bracia i Siostry” (89257)
25 marca @ 16:30
59PLNW tekście znajdują się linki afiliacyjne. Jeżeli zdecydujesz się kliknąć w nie i dokonać zakupu - otrzymamy prowizję.

"Śmiejmy się Bracia i Siostry" to najnowszy stand-up comedy Rafała Rutkowskiego. Rutkowski w swoim programie jak zwykle punktuje absurd i głupotę którą zauważa we współczesnym świecie. Z perspektywy dojrzałego mężczyzny komentuje świat social mediów, kulturę i politykę w naszym kraju. Podczas występu dowiecie się między innymi dlaczego coraz trudniej zrobić w polskim filmie karierę przez łóżko oraz o trudach wychowania hokeisty. Dowiecie się też jak zostać chirurgiem amatorem, dlaczego nudna telewizja jest fascynująca i kto w Polsce jest mistrzem w obrażaniu się.
Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
—
Aktor teatralny, telewizyjny i filmowy. Dyrektor artystyczny Teatru Montownia. Specjalista od kultowych one-man show i stand-up comedy. Widowni telewizyjnej znany z serialu „Przepis na życie” jako „Długi”, czy jako doktor Kraśnik w „Daleko od noszy”. Grał m.in. we wszystkich filmach Andrzeja Saramonowicza. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
—
Miasto: Poznań
Miejsce: TROPS Akademickie Centrum Kultury
ul. Świętego Rocha 9 60-101
Data: 2023-03-25 16:30:00