Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Poznań | Stand-up | Vito z Koszalina w programie „Totalna bzdura” (97108)

30 maja @ 19:00

29PLN

W tekście znajdują się linki afiliacyjne. Jeżeli zdecydujesz się kliknąć w nie i dokonać zakupu - otrzymamy prowizję.

Poznań | Stand-up | Vito z Koszalina w programie "Totalna bzdura" (97108)

Czego możecie oczekiwać po po tym nikomu nieznanym komiku?

Vito z Koszalina jest komikiem po przejściach. Za każdym razem, kiedy chciał gdzieś przejść – po prostu przechodził. Podobnie jest z jego programem Stand-upowym "Totalna Bzdura". Słuchasz, patrzysz i od razu wiesz, że gościowi dzwoni coś we łbie. Przygotujcie się raczej na opinię sympozjum psychiatrycznego, nadzorowaną przez samego pacjenta, niż klasyczną komedię. Ale takie jest życie. Bo czasem i szaleniec zasługuje na to, by go wysłuchać. Zawsze można przecież po występie zadzwonić po karetkę. I wybaczcie temu notorycznemu pijakowi, że tyle chleje. Najgorsze, że głównie na scenie.

WYSTĄPI:
Vito z Koszalina… Człowiek bez rozumu, bo gada wyłącznie głupoty i bez honoru, bo łże ludziom w żywe oczy. Gdyby nie to, że jest starym durniem, już dawno powiesiliby go na scenie (albo chociaż ktoś pchnął nożem w kiblu). Sam fakt, że Vito tuła się po świecie, a nawet pojawia się publicznie, jest grzechem pierworodnym jego puszczalskiego ojca i nieznanej matki. Jeśli nie chcecie mieć do końca życia traumy, omijajcie szerokim łukiem świątynie, w których zamiast głosić Słowo Boże… kosi sowom zboże. Jeśli jednak chcecie ponabijać się z jego umysłowej choroby – to tylko na własną odpowiedzialność!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Vito z Koszalina jest komikiem po przejściach. Za każdym razem, kiedy chciał gdzieś przejść – po prostu przechodził. Podobnie jest z jego programem Stand-upowym „Totalna Bzdura”. Słuchasz, patrzysz i od razu wiesz, że gościowi dzwoni coś we łbie. Przygotujcie się raczej na opinię sympozjum psychiatrycznego, nadzorowaną przez samego pacjenta, niż klasyczną komedię. Ale takie jest życie. Bo czasem i szaleniec zasługuje na to, by go wysłuchać. Zawsze można przecież po występie zadzwonić po karetkę. I wybaczcie temu notorycznemu pijakowi, że tyle chleje. Najgorsze, że głównie na scenie. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miasto: Poznań
Miejsce: BAZA Cocktail Bar & Club
ul. Wrocławska 5 61-772
Data: 2023-05-30 19:00:00

Podziel się:

Szczegóły

Data:
30 maja
Godzina:
19:00
Koszt:
29PLN
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/97108/Pozna%C5%84/Vito+z+Koszalina/?utm_source=pp&utm_medium=424

Miejsce wydarzenia

BAZA Cocktail Bar & Club / Poznań / KB
ul. Wrocławska 5
Poznań,Wielkopolskie61-772Poland
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia