Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

O’Sullivan (3378076)

6 października @ 20:00

79.0PLN

W tekście znajdują się linki afiliacyjne. Jeżeli zdecydujesz się kliknąć w nie i dokonać zakupu - otrzymamy prowizję.

O'Sullivan (3378076)

O’SULLIVAN na dwóch koncertach w Polsce!

Po serii konsekwentnie wydawanych utworów, zbierając po drodze miliony streamów, pochodzący z Budapesztu irlandzki artysta indie alt-popowy O’SULLIVAN w końcu wyda debiutancki album. these are not songs, they are stories ukaże się 17 marca. Już jesienią O’SULLIVAN wystąpi na dwóch koncertach w Polsce. Artysta zagra w Warszawie i Poznaniu.

Po ukończeniu studiów medycznych w pogoni za „idealnym” życiem, Irlandczyk Ian (O’SULLIVAN) zdecydował się rzucić karierę lekarza, aby zostać muzykiem nagrywającym w Budapeszcie na Węgrzech. W 2020 roku O’SULLIVAN wydał swój pierwszy singiel Little Bird, który wszedł na Top Viral 50 listy przebojów na Spotify na Węgrzech. Od tego czasu jego single otrzymały łącznie ponad 2 miliony streamów Spotify. W tym roku zadebiutował na festiwalu Sziget, a jego piosenki były grane w radiu w Niemczech, Portugalii, na Węgrzech, w Polsce i innych krajach. Pierwszych fanów nad Wisłą Irlandczyk zdobył dzięki znalezieniu się na jednej z playlist tworzonych przez Dawida Podsiadło na portalu Spotify.

Szczerość jest podstawą wszystkiego, za co się zabiera, często porównywany do Cheta Fakera songwriter. Każda piosenka na albumie to kronika historii i momentów, które przytrafiły się artyście. Od porzucenia kariery lekarza, by zostać podróżującym muzykiem, przez znalezienie miłości swojego życia, po walkę z wyniszczającą chorobą ucha, która groziła jego całej karierze muzycznej, a nawet zdolności do grania muzyki.

these are not songs, they are stories to elektroniczne poszukiwania oparte na melancholijnych, ale ostatecznie podnoszących na duchu indie-popowych melodiach. Nad większością utworów unosi się vibe letnich wieczorów, sprzyjający opowiadaniu niespiesznych historii.

Nie wiem jak napisać piosenkę o miłości lub smutku, który tak naprawdę nie istnieje… Myślę, że tego brakuje w dzisiejszych czasach w muzyce pop, ludzie śpiewają tylko o fikcyjnych postaciach i nie jest to do końca szczere. Tylko wtedy, gdy otwieramy się i pokazujemy naszą wrażliwość, możemy zobaczyć siebie nawzajem takimi, jakimi naprawdę jesteśmy. Na końcu i tak okazuje się, że wszyscy jesteśmy tacy sami – opowiada O’SULLIVAN.

Za mastering albumu odpowiada, nominowany do nagrody Grammy, Matt Colton (The Arctic Monkeys, Jungle, Michael Kiwanuka).

Harmonogram koncertów:
5.10.2023 – Warszawa, Hydrozagadka
6.10.2023 – Poznań, Blue Note

Organizatorem koncertów jest poznańska agencja koncertowa Good Taste Production.

Bilety można kupić tutaj.

WARSZAWA
Hydrozagadka
ul. 11-ego Listopada 22 03-001
2023-10-05 20:00

POZNAŃ
BLUE NOTE POZNAŃ
ul. Kościuszki 76/78 61-891
2023-10-06 20:00

Podziel się:

Szczegóły

Data:
6 października
Godzina:
20:00
Koszt:
79.0PLN
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.eventim.pl/tickets.html?affiliate=MC7&doc=erdetaila&fun=erdetail&erid=3378076

Miejsce wydarzenia

BLUE NOTE POZNAŃ / POZNAŃ / EVENT
ul. Kościuszki 76/78
POZNAŃ,Wielkopolska61-891
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia