Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

NieNaŻarty (92327)

25 marca @ 18:00

35PLN

W tekście znajdują się linki afiliacyjne. Jeżeli zdecydujesz się kliknąć w nie i dokonać zakupu - otrzymamy prowizję.

NieNaŻarty (92327)

Cześć, z tej strony Skubi! Możecie kojarzyć mnie z TikToka, Facebooka albo Youtuba. Występowałem też w TV, Londynie, Edynburgu, Amsterdamie a nawet Radomiu! Jest też bardzo duża szansa, że w ogóle mnie nie znacie.

Czym więc jest mój program "NieNaŻarty"?
To połączenie Komedii oraz Iluzji. Będziecie się śmiać i jednocześnie zastanawiać jakim cudem wybrana karta pojawiła się w Waszej kieszeni! Dowiecie się dlaczego zostałem iluzjonistą, czemu magicy tak bardzo chronią sekrety i będziecie mogli przekonać się, czy czytanie w myślach jest możliwe? A jeśli sami chcieliście kiedyś nauczyć się Magicznej Sztuczki to mam dobrą wiadomość!-podczas występu zdradzam jeden trik!

Nie przedłużając! Zapraszam was na interaktywne, zaskakujące, zabawne i co najmniej przyzwoite show w przyzwoitej jak na obecne czasy cenie 35 zł/bilet.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Michał Skubida – zawodowy iluzjonista z wielkim poczuciem humoru! Krążą legendy ze jak się urodził to w jednej ręce trzymał talię kart a w drugiej pączka- co zniknęło pierwsze? Nie wiadomo. Pewne jest natomiast że Skubi Już od pierwszej sekundy pokazu sprawi, że będziecie zanosić się śmiechem, jednocześnie przecierając oczy ze zdumienia. Jego pasja zabrała go do Edynburga na największy Festiwal artystyczny na świecie oraz kilku innych europejskich miast min. do Londynu, Amsterdamu i Radomia Jakiś czas temu swoją magię prezentował również w TV. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miasto: Poznań
Miejsce: Pan Gar
Słowackiego 19/21 60-822
Data: 2023-03-25 18:00:00

Podziel się:

Szczegóły

Data:
25 marca
Godzina:
18:00
Koszt:
35PLN
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/92327/Pozna%C5%84/Magiczny+Stand-up+Micha%C5%82+Skubida/?utm_source=pp&utm_medium=424

Miejsce wydarzenia

Pan Gar / Poznań / KB
Słowackiego 19/21
Poznań,Wielkopolskie60-822Poland
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia