Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Makuszyński „Przygody Koziołka Matołka i Małpki Fiki Miki” (93679)

14 maja @ 10:00

50PLN

W tekście znajdują się linki afiliacyjne. Jeżeli zdecydujesz się kliknąć w nie i dokonać zakupu - otrzymamy prowizję.

Makuszyński "Przygody Koziołka Matołka i Małpki Fiki Miki" (93679)

Teatr Pana O przedstawia bohaterów pierwszego, polskiego komiksu dla dzieci, w spektaklu teatralnym z dekoracjami i kostiumami UV.

Zapraszamy do roztańczonego, rozśpiewanego i pełnego magii Świata Kornela Makuszyńskiego, w którym wszystkie księgi Koziołka Matołka i Małpki Fiki Miki zebrane zostały w jedną całość. Podczas tego niezwykłego wydarzenia postacie wchodzą w interakcje z publicznością, a całość jest okraszona niepowtarzalnymi nowinkami świetlnymi (kostiumy i dekoracje fluorescencyjne, rekwizyty ledowe i laserowe). Takiego spektaklu widownia jeszcze nie widziała! Zabawy animacyjne, anegdoty z podróży, wesołe rymowane dialogi, wartka akcja i piosenki. Wyruszymy w najdalsze zakamarki wyobraźni Kornela Makuszyńskiego w unikalnym widowisku teatralnym, która tworzy polską klasykę literatury dziecięcej. Z pewnością ta przygoda pozostanie na długo w pamięci wszystkich dzieci.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Teatr Pana O przedstawia bohaterów pierwszego, polskiego komiksu dla dzieci, w spektaklu teatralnym z dekoracjami i kostiumami UV. Zapraszamy do roztańczonego, rozśpiewanego i pełnego magii Świata Kornela Makuszyńskiego, w którym wszystkie księgi Koziołka Matołka i Małpki Fiki Miki zebrane zostały w jedną całość. Podczas tego niezwykłego wydarzenia postacie wchodzą w interakcje z publicznością, a całość jest okraszona niepowtarzalnymi nowinkami świetlnymi (kostiumy i dekoracje fluorescencyjne, rekwizyty ledowe i laserowe). Takiego spektaklu widownia jeszcze nie widziała! Zabawy animacyjne, anegdoty z podróży, wesołe rymowane dialogi, wartka akcja i piosenki. Wyruszymy w najdalsze zakamarki wyobraźni Kornela Makuszyńskiego w unikalnym widowisku teatralnym, która tworzy polską klasykę literatury dziecięcej. Z pewnością ta przygoda pozostanie na długo w pamięci wszystkich dzieci. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miasto: Poznań
Miejsce: Scena na piętrze
Masztalarska 8 61-767
Data: 2023-05-14 10:00:00

Podziel się:

Miejsce wydarzenia

Scena na piętrze / Poznań / KB
Masztalarska 8
Poznań,Wielkopolskie61-767Poland
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia