Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Legenda polskiej sceny rockowej. (96080)

14 października @ 20:00

69PLN

W tekście znajdują się linki afiliacyjne. Jeżeli zdecydujesz się kliknąć w nie i dokonać zakupu - otrzymamy prowizję.

Legenda polskiej sceny rockowej. (96080)

Proletaryat to absolutna legenda polskiej sceny rockowej. Od samego początku poruszając się w estetyce crossover, łączyli perfekcyjnie punk, hard core i metal. Kiedy dodamy do tego, mocne, zaangażowane i bardzo bezpośrednie teksty, łatwo znaleźć odpowiedź z czego wynika ta trwająca do dziś fascynacja zespołem.

Po ponad trzydziestu pięciu latach na scenie, zespół dopracował swój unikalny, wymykający się porównaniom styl. Aktualnie PROLETARYAT zakończył prace nad nowym albumem, premiera zaplanowana jest na wiosnę 2023 roku. Zapraszamy na trasę koncertową "Nie damy się 2023" obejmującą większą część kraju. Podczas koncertów będzie można usłyszeć nowy materiał jaki i sztandarowe przeboje zespołu.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Proletaryat to absolutna legenda polskiej sceny rockowej. Od samego początku poruszając się w estetyce crossover, łączyli perfekcyjnie punk, hard core i metal. Kiedy dodamy do tego, mocne, zaangażowane i bardzo bezpośrednie teksty, łatwo znaleźć odpowiedź z czego wynika ta trwająca do dziś fascynacja zespołem. Po ponad trzydziestu pięciu latach na scenie, zespół dopracował swój unikalny, wymykający się porownaniom styl. Aktualnie PROLETARYAT zakończył prace nad nowym albumem, premiera zaplanowana jest na wiosnę 2023 roku. Zapraszamy na trasę koncertową „Nie damy się 2023” obejmującą większą część kraju. Podczas koncertów będzie można usłyszeć nowy materiał jaki i sztandarowe przeboje zespołu. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miasto: Poznań
Miejsce: Klub Muzyczny B17
ul. Bułgarska 17 60-320
Data: 2023-10-14 20:00:00

Podziel się:

Szczegóły

Data:
14 października
Godzina:
20:00
Koszt:
69PLN
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/96080/Pozna%C5%84/Proletaryat/?utm_source=pp&utm_medium=424

Miejsce wydarzenia

Klub Muzyczny B17 / Poznań / KB
ul. Bułgarska 17
Poznań,Wielkopolskie60-320Poland
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia