Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert Hope, Nagły Atak Spawacza, Tassack, .bHP w Poznaniu (109574)

25 listopada @ 18:00

50PLN

W tekście znajdują się linki afiliacyjne. Jeżeli zdecydujesz się kliknąć w nie i dokonać zakupu - otrzymamy prowizję.

Teatralka Poznań MPK Poznań Roosevelta

Zapraszamy na wspólny koncert zespołów Hope, Nagły Atak Spawacza, Tassack, oraz .bHP. Początkowo występ zespołów Nagły Atak Spawacza, Tassack oraz .bHP miał się odbyć w poznańskim klubie Dragon. Po połączeniu sił z planowanym koncertem poznańskiego zespołu HOPE, postanowiliśmy przenieść wydarzenie do większej przestrzeni i odbędzie się ono w Klubie 2Progi.

Plan wydarzenia:
18:00 – otwarcie drzwi
18:30 – .bHP
19:20 – Tassack
20:10 – Hope
21:30 – Nagły Atak Spawacza

Nagły Atak Spawacza – kultowa poznańska formacja hip-hopowa, powstała w 1994 roku, wykonująca szeroko pojęty Hardcore Rap. Czy jest ktoś kto nie słyszał nigdy "AntyLiroya", bądź kultowej płyty "Brat Juzef"? 25. listopada Spawacze wystąpią w składzie Kaczmi, Małpa, Dj Jaxon i Fazi! Będzie to pierwszy od około 12 lat koncert tej formacji, na którym pojawi się Fazi!

Hope – poznańska formacja tworząca muzykę z gatunków rapcore i nu metal. W utworach można odnaleźć sporo inspiracji takimi zespołami jak Korn czy Limp Bizkit. Muzyka zespołu charakteryzuje się bardzo energicznym i pozytywnym przekazem trafiającym do dość szerokiej grupy odbiorców.

Tassack – zwariowany i szalony Crossover/Thrash pochodzący ze wsi Budzyń. Poznań to ich drugi dom! Totalnie energiczne koncerty i duża dawka pozytywnego humoru to właśnie TSCK!

.bHP – dość młoda grupa, pochodząca z Warszawy, wykonująca grająca nu metal! Na koncie posiadają mocarny debiut, który zaprezentują na swoim pierwszym w historii występie w Poznaniu! Energia, którą dysponują zmiecie wszystkich, który odważą się wpaść pod scenę!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Ostatnio widzieliśmy ich na głównej scenie woodstockowej, gdzie otwierali 3 dzień, jak dobrze pamiętamy. I co? I ogień! Ich można słuchać z CD, można oglądać na YouTubie, ale na koncercie być po prostu trzeba. To jedna z tych kapel, która całą swoją moc oddaje podczas koncertów. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miasto: Poznań
Miejsce: Klub 2Progi
Al. Niepodległości 36 61-714
Data: 2023-11-25 18:00:00

Podziel się:

Szczegóły

Data:
25 listopada
Godzina:
18:00
Koszt:
50PLN
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/109574/Pozna%C5%84/Hope%2C+Nag%C5%82y+Atak+Spawacza%2C+Tassack%2C+.bHP/?utm_source=pp&utm_medium=424