Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Kabaret Hrabi – Gdy Powiesz: TAK (99503)

9 września @ 17:30

130PLN

W tekście znajdują się linki afiliacyjne. Jeżeli zdecydujesz się kliknąć w nie i dokonać zakupu - otrzymamy prowizję.

Kabaret Hrabi - Gdy Powiesz: TAK (99503)

Kabaret Hrabi zaprasza na swój program "Gdy powiesz: TAK", który w zabawny i inteligentny sposób podejmuje temat małżeństwa. Przygotujcie się na wieczór pełen humoru i optymizmu. Na takim weselu warto być!

W programie "Gdy powiesz: TAK" Kabaret Hrabi opowiada o dobrej i złej stronie małżeństwa, ale wychodzi z jednoznacznym wnioskiem – warto się żenić. Usłyszymy, dlaczego "nie" – poprzez perspektywę potarganego i rozwleczonego na Twojej kanapie faceta – oraz wieczne narzekania i zajęcie łazienki przez żonę. Usłyszmy, dlaczego "tak" – przez wspomnienie wiecznej miłości, ciepłego łóżka i jajecznicy na pomidorach. Hrabi zajmuje stanowcze stanowisko. Ślub – TAK.

Tegoroczna sierpniowo-wrześniowa trasa tego programu jest ostatnią szansą, aby zobaczyć go na żywo. Pożegnanie z tytułem, połączone z rejestracją telewizyjną, nastąpi 26 września 2023 roku w Klubie Stodoła w Warszawie.

Wykonawcy:
Joanna Kołaczkowska
Dariusz Kamys
Tomasz Majer
Łukasz Pietsch

zespół weselny Bon Ton (Waldemar Franczyk, Karol Pietsch, Grzegorz Piotrowski, Bartek Pietsch, Paweł Pietsch)

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Jeden z najdoskonalszych i najbardziej cenionych współczesnych kabaretów. Zielonogórsko-warszawski kabaret powstał w 2002 roku i ma na koncie kilka udanych programów, które zakończyły się nagraniami DVD. Członkowie kabaretu są ze sceną kabaretową związani od lat, wcześniej cześć z nich występowała np. w Kabarecie Potem czy Kabarecie HiFi. Mimo iż nie są częstymi bywalcami telewizyjnych programów kabaretowych, sale podczas ich występów zawsze pękają w szwach. Utrzymują od lat bardzo wysoki poziom prezentowanego humoru, który szybko przypada do gustu każdemu, bez względu na wiek czy poglądy. Pośród innych kabaretów wstawiani są jako wzór kabaretu idealnego! Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miasto: Poznań
Miejsce: Collegium Da Vinci – Aula Artis
ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10 61-719
Data: 2023-09-09 17:30:00

Podziel się:

Szczegóły

Data:
9 września
Godzina:
17:30
Koszt:
130PLN
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/99503/Pozna%C5%84/Kabaret+Hrabi/?utm_source=pp&utm_medium=424

Miejsce wydarzenia

Collegium Da Vinci – Aula Artis / Poznań / KB
ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10
Poznań,Wielkopolskie61-719Poland
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia